Wpis z mikrobloga

Rzeczywiście na tych "rolkach" na yt, ig itp. to się #!$%@?ło tych biznesmenów online. Najlepsze jest to, że jakiś Sebix czy Karyna ubierze się "na galowo" potem w 10 osób jadą na jeden dzień do wynajętego hotelu, robią po 100 zdjęć i wrzucają je na przemian z jakimiś starymi zdjęciami swoimi z imprez czy cos xD. "Od osoby żyjącej tylko zabawą do biznesmena online".

Ja pierd e ciekawe ile osób chociaż robi to z premedytacją i świadomie w to gówno wchodzi, a ile osób daje się zamanipulować i wierzy, że będzie bogata.

Swoją drogą z niecierpliwością czekam, az mnie jakiś stary znajomy będzie naganiał na MLM (a dawno nikt nie chce napisać :().
Mam wspaniały sposób na trolling, to znaczy - słuchać, udawać zainteresowanego itp.
A na koniec powiedzieć, żeby ten znajomy pożyczył mi hajs na start. Przecież jak to pewny biznes to na pewno się zwróci i wtedy oddam.
Można byłoby tak kogoś pomęczyć.
#mlm #frajerzyzmlm
  • 4
A na koniec powiedzieć, żeby ten znajomy pożyczył mi hajs na start. Przecież jak to pewny biznes to na pewno się zwróci i wtedy oddam.


@haosek: można iść o krok dalej i zapytać po co znajomy traci czas na męczenie twojej buły skoro może zarobić w tym czasie miliony?
@inflacja_biedaku: Wtedy powie, że chce mi przekazać wiedze i się dzielić - a jak nie jestem gotów to znaczy, że nie jestem mentalnie przygotowany na zerwanie z etatem i przejście na emeryturę w wieku 30 lat. A przyciśnięcie pożycz xD jak zacznę zarabiać to oddam może być niezłym problemem dla interlokutora. No bo w końcu jak mi nawali kitu o wielkim biznesie, hajsu, samochodach i biurze na plaży. No to co