Wpis z mikrobloga

Jak to teraz jest z tym YouTube Vanced/ReVanced? Która aplikacja jest najlepsza?

Do tej pory używałem (podobno najlepszej) ReVanced Extended, ale czy to prawda, że przestała być rozwijana/wspierana? Ostatnio zaczęło mi na niej mocno buforować jak kiedyś na Vanced. Najlepiej by było używać aplikacji, która ma stałe aktualizacje i jest dość łatwa w instalacji.

#youtube #youtubevanced #youtuberevanced #vanced #revanced #android #fdroid #software #soft #oprogramowanie #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@13124532: @GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

https://revancedextended.com/
instalowałem z tej (czyli chyba oficjalnej) strony, microg i od razu yt w wersji 18.30.37, szybko i łatwo, ale kilka dni temu zaczęło mi coś buforować

btw. to jak to w końcu jest - Vanced jak rozumiem nie jest już wspierane, więc powstało ReVanced. ReVanced nadal ma wsparcie? myślałem, że już nie (widziałem z 5 różnych stron, z których można ReVanced pobierać), stąd też korzystałem z ReVanced
  • Odpowiedz
Moja poprzednia wiadomość chyba się nie wysłała, oryginalne ReVanced jest wspierane, żadna ze stron co oferuje gotowe apk do pobrania nie jest oficjalna - wspierane jest tylko patchowanie przez ReVanced Manager, ta instrukcja co wysłałem działa z oficjalnym managerem tylko trzeba zmienić źródła w ustawieniach, przy problemach z buforowaniem należy w opcjach włączyć "spoof player parameters" i ewentualnie "spoof version"
  • Odpowiedz
  • 0
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: @13124532: Przetestuje jak jest po wyłączeniu tej opcji z tym buforowaniem

A jakie są największe różnice pomiędzy oryginalnym ReVanced, a ReVanced Extended skoro oba są wspierane? Na tę chwilę Extended ma dla mnie tę przewagę, że instaluje się dużo szybciej, pobieram tylko 2 pliki .apk, daje 2x install i wszystko działa
  • Odpowiedz
@roninq6 Jedyna różnica to że ReVanced Extended ma dużo więcej funkcji od oryginalnego ReVanced, oba się instaluje z dwóch plików apk, żaden z tych projektów nie udostępnia gotowych plików instalacyjnych i wymaga ręcznego patchowania, strony które udostępniają gotowe pliki apk nie są oficjalnie wspierane
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@13124532: Zainstalowałem tak jak polecałes (YT 18.30.37 z APK mirror - na nowszych chyba nie działa?).
Na najnowszym Revanced Manager 1.8.0 nie chciało się spatchować, wyskakiwał jakiś błąd przy "Executing patches" + Aborted.
Na RVX Manager 1.5.2 poszło, ale przy uruchamianiu Revanced Extended wyskakuje komunikat o konieczności zainstalowania microG. Zainstalowałem to z revancedextended.com , choć w poradniku polecany jest Detach Magisk module ale nie mam pojęcia jak to zainstalować.

Ogólnie cały
  • Odpowiedz
@roninq6 To detach magisk to jest tylko dla wersji root, twórcy nie udostępniają gotowych plików apk żeby nie zostać zmuszeni do zaprzestania prac nad projektem tak jak to było w przypadku oryginalnego Vanced. Oni dostali list od Google gdzie kazali im zaprzestać prac nad projektem a jako powód dali naruszenie praw autorskich bo oni udostępniali gotowe pliki apk. Dlatego ReVanced nie udostępnia gotowców, daje tylko narzędzia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@13124532 To co właściwie polecają używać twórcy i skąd pobierać? bo bez microG, Revanced Extended w ogóle nie chciało mi się nawet odpalić, po czym microG pobrałem z nieoficjalnej strony revancedextended.com
  • Odpowiedz
@roninq6 Z tego co wiem to kazali używać oryginalnego Vanced MicroG, ja akurat używam wersji root i ona nie wymaga MicroG ale wymaga modyfikowanego Androida
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra to tak żebym miał pewność, że robię wszystko w najlepszy możliwy sposób (interesuje mnie wersja bez roota):

1. Sprawdzam ReX-Patches README.md - wg. tego źródła najnowsza wspierana wersja to 18.30.37.
2. Pobieram .apk YouTube 18.30.37 z apkmirror.com w wariancie nodpi.
3*. Pobieram i instaluję RVX Manager - wg. tego źródła najnowsza wersja to 1.5.2.
4. Pobieram patches.json oraz revanced-patches-2.188.1.jar - wg. tego źródła najnowsza wersja to 2.188.1.
5. Odpalam RVX Manager,
  • Odpowiedz
@roninq6:
Tu masz kompletną instrukcję.
https://github.com/inotia00/revanced-documentation/wiki/Method-4.-Using-Revancify-(Android---termux)

W skrócie instalujesz: 1) f-droid

https://f-droid.org/packages/com.termux/

2) z f-droid instalujesz termux

Nastepnie w termux wklejasz:

pkg update -y && pkg install git -y && git clone https://github.com/decipher3114/Revancify.git && ./Revancify/revancify

3) nawigując, wybierasz jakie opcje mają być uwzględnione
(MOZNA NP. WYSTAWIC IKONE CASTOWANIA)
I którą wersję chcesz pobrać i utworzy/zapisze nam plik apk.
  • Odpowiedz