Wpis z mikrobloga

laski jakoś nie mają w ogóle oporów czy sumienia, żeby przyjść na randkę chociaż na zdjęciach były 20-30kg lżejsze i 10 lat młodsze niż deklarowały?


@Nowystaryziel: Takie sytuacje zdarzają się po obu stronach. Nie polecam jednak marnować czasu na kogoś kto oszukuje na wieku, tuszy czy wyglądzie. Trzeba brać przykład z niego: https://youtu.be/MDzbp7pfESc
@Talaith: i tak zmarnuje czas na przyjście, umówienie się, strojenie, itp. Właśnie przez ten zmarnowany czas druga osoba może przez samą fatygę stwierdzić, że jednak spędzi razem ten wieczór- zresztą 175 cm z butami na obcasie- 178-179 to prawnie nierozróżalne od 180cm. Takie małe kłamstewko w porównaniu z kłamstwami kobiet jak ilość poprzednich partnerów seksualnych, posiadanie dziecka czy wcześniej przytoczone 20 kg więcej i kilka lat więcej.
zapewniam cię, ze nawet by się nie zorientowała


@RudyZibi: Przecież ona jak założy szpilki, to zakola gościa będzie mogła obserwować z góry. W takiej sytuacji raczej trudno się nie zorientować, że ktoś tu nakłamał w tinerowym cv ( ͡º ͜ʖ͡º) Z tym przekonaniem jesteś trochę jak te laski co na spotkanie przychodzą o 20 kg cięższe od deklarowanej wagi, ale ubierają się na czarno, licząc, że
@xxwykopekxx: A to stare jest, Martynka nie ma już Tindera. Pamiętam jak się bulwersowała, jak powiedziałem jej, że na urbex się nie nadaję, bo na profilu zdjęcia typowej Julki z jakiś ogródków piwnych w sukienkach i szpilkach z 10 centymetrowymi tipsami.
@Talaith: chłop tez może założyć buty na koturnach xD
Mówię jak jest, pomijając już ze ludzie na tego typu apkach w 99% sobie zaokrąglają wzrost (jedyny wyjątek to wysokie laski, takie 175 wzwyż) to ta laska ma pewnie z 165 a chłop 170 xD
@RudyZibi: #!$%@? wie jak to z nimi jest, ja niby mam 178 a przyszła kiedyś laska na spotkanie 176 mając jakiś tam obcas i była chyba nawet lekko niższa xD. W sumie to z tego co opowiadała to częściej chłopom przeszkadzał jej wzrost niż na odwrót XD