Wpis z mikrobloga

#kononowicz podoba mi sie linia obrony siewierskiej (no przeciez nie bede pisal ze suma bo on tam nic do gadnia nie ma, chyba nawet major nie byl tak na kuciape robiony)- za kazdym razem jak ktos ja konfrontuje, czy zadaje pytania to ona na to- a barnej to co? patrzcie co mam na barneja xDD problem polega na tym ze barnej nie potrzebuje nikogo zeby mu #!$%@? opinie, sam to robi najlepiej wiec nikogo to nie obchodzi xD poza tym te ich 'bomby' sa takie ze az laczki z platfusow zawijaja ze smiechu.
  • 9
@Bigticket: robi to tylko i wylacznie dla atencji. normalna osoba dawno by odpuscila jakiegos starego dziada, ktoremu rozwalilas pol rodziny, bo nie dosc ze bracia sie piora to jeszcze wyciagaja na siebie brudy, jak gowno uderza w wiatrak to wszyscy obrywaja. a tak u suma czuje sie wazna, czuje ze ma kontrole, bo ogarnia ten smieszny kanalik 20k subow. nawet nie ma znaczenia ze nie zarabia, po prostu jest wielka moderatorka,
@Bigticket: tak jak mowisz, czyste kompleksy, nie oderwiesz jej od wasacza za nic, jedyne miejsce w ktorym ma jakichs znajomych i czuje ze cos moze, mimo ze to gownokanalik ktory tak naprawde #nikogo i powstal tylko dlatego ze poszli tam ludzie ktorzy spadli z kanlu barneja i tam sie zrobila taka wylegarnia.