Wpis z mikrobloga

#dziendobry #pdk Plusują osoby, które tatuaż albo planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas na wykopie 10 000 czy mniej. Odnoszę wrażenie, że każdy może sobie tym sprawić satysfakcję, poprawić samopoczucie; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakieś błogosławieństwo. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. No i pięknie, świat staje się kolorowy, ciekawy, fajny. Mam wrażenie, że wielu bladziarzy nie zdaje sobie sprawy, że życie jest jedno a kolorowanie włosów to nie to samo uczucie bo zaraz można zapuścić nowe.
inwestorek11 - #dziendobry #pdk Plusują osoby, które tatuaż albo planują sobie w przy...

źródło: Stylish-Tattoo-for-Men

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@inwestorek11: Ja mam inne podejście jak to mówią jak kto woli. Sam nie mam żadnego tak samo kobiety które mi się podobają ich nie posiadają. Właściwie tatuaż dyskwalifikuje kobietę na partnerkę . Bynajmniej nie przeszkadza mi jak ktoś postronny jakiś ma jego sprawa. Nigdy się nie przyglądam co tam jest nasmarowane.
  • Odpowiedz
@DzikuDziczyzna: Idiotyczne podejście, tatuują się rozmaici ludzie. Jednym się to podoba innym nie. Piękna kobieta nie wymaga "udoskonaleń" ręką człowieka zwłaszcza. Ale to moje zdanie każdy ma prawo do odmiennego spojrzenia na tą kwestię.
  • Odpowiedz
Piękna kobieta nie wymaga "udoskonaleń" ręką człowieka zwłaszcza.


@Rzezimieszek84: bo piękne kobiety wcale nie są piękne dlatego, że chodzą do kosmetyczki, fryzjera, farbują włosy, wsmarowują dziesięć kremów na noc czy chociażby się depilują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BennyLava: Co do depilacji mam akurat inne upodobania i jak dla mnie jedynymi dopuszczalnymi miejscami z włosami u kobiety są włosy na glowie, brwi i rzęsy ni mniej ni więcej. Tak jak to mówią jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.
  • Odpowiedz
@inwestorek11: od razy podajcie który tatuaż bo wybór jest taki:

- posąg
- zegar
- ryby koi
- ćmy, zwierzęta leśne lub zwierzęta afrykańskie
- profil drzewa o zachodzie słońca
- rośliny
- abstrakcyjny
  • Odpowiedz