Wpis z mikrobloga

Global Margin Call? Założenie sugeruje wzrost rentowności obligacji i spadki na rynkach akcyjnych, co może spowodować mocną górkę na dolarze włącznie z brakiem możliwości spłaty zobowiązań dolarowych poza US (ze względu na brak łatwej możliwości kreacji waluty obcej). Za tym idzie globalne ryzyko dla instytucji finansowych bazujących na długu (banki...).

A może jednak Joe się myli?

#gielda #inwestowanie #zloto #inflacja #forex
mathmed - Global Margin Call? Założenie sugeruje wzrost rentowności obligacji i spadk...
  • 13
via Android
  • 1
@grosicky @hrabia_ponimirski Liczyłem na jakąś merytorykę :-)
W tej sytuacji nie opłaca się nikogo słuchać (bo gada głupoty za kliknięcia i suby), nie opłaca się z nikim dyskutować (bo autorytety się skompromitowały, a skoro tak, to wykopowe mirki tym bardziej G. wiedzą).

Ja jednak jestem zdania, że dyskutujmy i mylmy się - takie jest życie. Więc Panowie - myślicie inaczej, dlaczego?
@mathmed co tu dyskutować, od kiedy pamietam, to pisałeś tu o krachu i spadkach, jak #!$%@? hossę, to coś przycichłeś i zniknąłeś z tagu, teraz indeksy się trochę cofnęły, to znowu się pojawiłeś
@mathmed:
A więc, ludzie patrzą na wskaźniki cały czas a te nie mają sensu bo jeszcze się nie ustabilizowały w żadną stronę, przeskakujemy z wskaźników mega optymistycznych do mega negatywnym z roku na rok od tak mimo że nic się nie zmieniło, kompletnie nic tylko dlatego że są porównywane R/R
Dlatego to nie ma sensu i dlatego krachu nie będzie
Można sobie rwać włosy z głowy ale do momentu aż gospodarka