Wpis z mikrobloga

Stefan Niesiołowski to był zadymiarz w peło. Kiedyś oskarżony o to, że pomagał jakimś byznesmenom w zdobyciu kontaktów w Azotach w zamian za #!$%@?. Niedawno namawiał do dyskretnego pozbywania się pomników JP2. Ileż on razy błaźnił partię donka, nie wiem czy znajdziemy takiego drugiego w PO aktualnie.
Mogliby zorganizować takie debaty Niesioł vs Macierewicz vs Senyszyn i innych starych pryków i transmitować zamiast nocy kabaretowej np.
#bekazpo #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
@let_it_be: PiS jako jedyni i widać, to coraz wyraźniej (płot na granicy z Białorusią, wybudowanie drogi w Świnoujściu, wskrzeszenie hut w Stalowej Woli, Siemianowicach Śląskich, budowa elektrowni jądrowej, modernizacja wojska, otwieranie nowych baz wojskowych itd) co chwile powstają jakieś nowe inwestycje, bronią naszej suwerenności przed szwabami (weber, który próbuje wpłynąć w nasze wybory). Żadna inna partia nie działala w interesie Polski, no może partia Millera w 2004 jak nas wprowadził do
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonykwiryta: drogi w Świnoujściu nie wybudował PiS, więc daruj sobie. Huty to chyba tylko pod zbrojeniówkę, bo konkurować za bardzo nie mogą ze stalą zza granicy. Płot jest okej, jak ma się Białoruś za sąsiada to niestety tak trzeba.
Natomiast w interesie Polski na pewno nie jest #!$%@? budżetu i rozdawanie kasy, byle tylko utrzymać się u władzy. Sasin, Czarnek, Ziobro, Maląg, Kamiński czy Gliński - takie asy pełnią funkcję ministrów.
  • Odpowiedz
@let_it_be: No tak otwarcie tunelu w Świnoujściu 30 czerwca 2023 to nie za kadecji PiSu
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/tunel-w-swinoujsciu-wreszcie-otwarty-kierowcy-nie-musza-juz-czekac-na-prom/5m74wns idź być trollem gdzie indziej

( ͡° ͡°)

Zbrojeniówka też ważna, bo możemy później ten towar eksportować na rynek europejski, a nawet światowy co jest dobre dla naszej gospodarki tylko teraz styków sobie nie poprzepalaj
( ͡° ͡°)
Programy socjalne są we wszystkich krajach zachodu od Stanów
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonykwiryta: #!$%@? typie, to że za rządków PiS otworzono drogę, nie znaczy że oni coś z tym zrobili, czaisz? Inwestorem była gmina miasto Świnoujście z dotacjami z UE a nie żaden PiS, łosiu.
Ze zbrojeniówki to sobie możesz nasprzedawać, jak sami nie potrafimy zaspokoić swoich potrzeb i tylko wojna za granicą spowodowała, że Błaszczak zaczął kupować na potęgę. Nie łudź się, że ktokolwiek by ruszył nieopłacalne huty bez tego.
Jeśli wybory
  • Odpowiedz
@let_it_be: No mądry inaczej osobnik (moderacja czuwa, nie dam się tak łatwo sprowokować, bo wiem, że od razu zgłosisz taką treść jako "atakuje mnie bądź narusza moje dobra osobiste" a mi moderator zostawi komentarz usunięty przez moderatora i ostrzeżenie ( ͡° ͡°) nie dam Ci tej satysfakcji mirek)

PiS aktualnie rządzi krajem i wszystkie dotacje z UE pobiera, to samorząd gminy Świnoujście musi zgłaszać do rządu wnioski
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonykwiryta: taaak tak, donek nakradł w kieszenie pieniądze z unii xD a deficyt handlu zagranicznego w 2021 to wina rudego, tylko od 6 lat nie rządził. To samorządy składają wnioski i nie pis decyduje czy unia przyzna na to pieniądze, czy nie. Resztę kasy gmina wyłożyła od siebie. Dużo na pewno zrobił gazoport, do którego trzeba było pociągnąć sensowną infrastrukturę, a to już inwestycja zapoczątkowana przez Marcinkiewicza, skończona za Morawieckiego.
Jesteś
  • Odpowiedz
@let_it_be: Oj synku jak ty mało wiesz jak dziala system władzy w naszym kraju. Nie chce mi sie z dzieckiem dyskutować, bo jeszcze musi minąć pare lat aż zmądrzejesz i zrozumiesz pewne sprawy, a na razie sie nie bierz za coś czego bie rozumiesz i nie oglądaj kolorowego TVNu, bo za chwile zaczniesz gówno spod siebie żreć, to, że stacja ma ładny dizajn nie znaczy od razu, że ma wartościowe treści,
  • Odpowiedz