Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #mlm Ten człowiek co stworzył książkę bogaty ojciec biedny ojciec to siedzi teraz pewnie na jachcie i śmieje się z tych pacynek które myślą, że jak przeczytają książkę to będą milionerami. Oczywiście to w większości Ci co wcale się nie przykładali do życia ani nie rozwijali swoich pasji a jedyne co robili to od 15 roku życia palili zioło. Nie ma nic złego w czytaniu książek ale taki pitolenie na tiktoku to jest dla dzieci z przedszkola.
  • 6
  • Odpowiedz
@Quardoz: Czytałem całą, gość od tej książki nie był bogaty jak ją pisał, stał się bogaty przez tą książkę. Robercik Kiyosaki #!$%@?.
porady w stylu "Ja chciałem zainwestować, ale nie miałem ja pieniędzy więc pożyczyłem 100 tysięcy dolarów od kumpla, to Ty też tak zrób i będziesz mógł inwestować".
  • Odpowiedz
@Quardoz czytałeś w ogóle tę książkę? Może i rady co do inwestowania średnie jak na dzisiejsze czasy ale kwestie dotyczące oszczędzania i nieprzewalania pieniędzy na głupoty jak najbardziej aktualne. Plus uświadomienie, że nie wszystko co na pierwszy rzut oka wygląda jak majątek i dobra inwestycja to w rzeczywistości tylko generuje koszty.
Nie jest to na pewno książka idealna ale ładowanie jej do worka #frajerzyzmlm jest moim zdaniem sporą przesadą.
  • Odpowiedz