Wpis z mikrobloga

w #heroes3 cień śmierci były już artefakty do tworzenia, nie? mam tą wersję i niestety nie mogę tworzyć artefaktów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

miałem wczoraj amulet grabarza, buty trupa i kaptur wampira, miała być jesień średniowiecza i nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
Zalozyleś je: czy były w sakwie. Jak mialeś założone to kliknij prawym przyciskiem na ltórys z nich, powinno sie udać. Jak nie wyskoczy możliwość to moze w ustawieniach mapy coś jest wyłączone
  • Odpowiedz
  • 0
@ScypioAfricanus założyłem, kiedyś kiedyś już korzystałem z tej opcji. mapa generowana losowa, opcji tam chyba nie ma do ustawienia odnośnie artefaktów, a na pewno na losowych kiedyś tworzyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ScypioAfricanus: ja mam taki problem w HOTA, że pomimo stworzenia danego artefaktu nie mam możliwości przeniesienia go z sakwy celem założenia na siebie, nie wiesz z czego może to wynikać? czy może one już działają leżąc w sakwie? poprostu nie da się ich ubrać, na bieżąco aktualizuje wersję gry xd
  • Odpowiedz
@ScypioAfricanus: @lessssks w HOTA mozna kliknąć prawym na 1 z artów i nawet będąc w skrzynce złozy się z nich set / lub rozłoży.
Ale ten art na duże mapy to jest totalnie OP i samo jego złożenie oznacza jakikolwiek brak sensu dalszej gry...
to troche jak granie na mapach basicowo dostepnych w h3, ab i sod, jak sie ma ziemniaka i TP to w zasadzie juz jest po grze. Nie
  • Odpowiedz