Wpis z mikrobloga

Wczoraj Szeliga nie tylko po raz wtóry dowiódł, że jest intelektualnym zerem i mówi wszystko co mu ślina na język przyniesie, ale również to, że jest upośledzony emocjonalnie i krótko mówiąc obrzydliwie okrutny.

Mamy sytuację, w której obecnie Rafałem zajmuje się wyłącznie rodzina. Poświadczają to słowa jego siostry a i sam żonojebca przyznał wczoraj, że to ośrodek jest od opieki.

Stan trenera nie jest jasny. Wiemy tylko od rodziny, że w obecnie jest w stanie wegetatywnym i w bardzo ograniczony sposób reaguje na bodźce zewnętrzne, co dla cweligi i jego szona są to ruchy bezwarunkowe - i to już jest rażącą sprzecznością.

Pamiętajmy, że w tym wszystkim żonojebca jest osobą trzecią i nie miał prawa rozmawiać z żadnym lekarzem o stanie pacjenta. Tymczasem ta bita pała uważa, że w przeciwienstwie do rodziny, to on zna prawdę.

W czasie gdy matka i ojciec Rafała opłakują nieszczęście syna, zmieniają mu obsrane pieluchy, karmią przez słomkę, myją i modlą się o cud, to ten pozbawiony moralności przygłup proponuje konfrontacje przy kamerach, by wykazać, że to on ma rację.

W i to w imię czego? Bo lajki mu się przestały zgadzać, bo jako nośnik reklamowy przestaje być atrakcyjny? Bo boi się, że nie dostanie kolejnych walk? Bo myśli, że jeśli wykaże, że dla Rafała nie ma nadziei, to nagle zyska mandat na ruchanie żony?

Obrzydliwy typ, który przedkłada własny komfort i interes nad zdrowie i wrażliwość innych.

Mam nadzieję, że Wrzosek go upokorzy w oktagonie.

#famemma
  • 17
@Pryshlyak: przecież to ta rodzina próbuje kręcić aferę, więc słusznie, że próbuje się bronić.
Problemem są takie zakute głowy, jak chociażby ty, które nie potrafią obiektywnie spojrzeć na całą sytuację, tylko kierują się emocjami.

Chociażby ruszenie oczami stoi w sprzeczności ze stanem wegetatywnym? O świadomości mogłoby świadczyć wodzenie wzrokiem za kimś, a nie spojrzenie w różne strony
@Pryshlyak: żeby ten szon był jeszcze tego wart xD

Może nie jest jakiś super przystojny i mądry ale fakty są takie, że w swoim prime bez problemu mógł sobie przygruchać każdą inną karynkę to sobie wybrał taką z otoczenia dodatkowo z #!$%@?ą historią i dwójką dzieci.
@lukiboss: żona mogla odpuścić ? To na #!$%@? wy bierzecie te śluby na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie. #!$%@? warte to jest, ślub aktualnie służy tylko kobiecie żeby w razie czego ciągnąć alimenty i odziedziczyć majątek . Wyobraźcie sobie szelige, ze ta jego była narzeczona staje się w wypadku warzywem a on ja zostawia i znajduje nowa babę. Chyba by wam zwoje poprzepalalo ale ok XD żona może odpuścić
@Pryshlyak mnie najbardziej śmieszy ta jego hipokryzja. W momencie gdy Natan wypomniał mu jego narzeczoną to jak szczur uciekł ze studia i Boxdel prawie się popłakał, żeby tylko wrócił. Po powrocie narzekał jak można mu wyciągać prywatę by kilkanaście minut później zapraszać przypadkowe osoby by zobaczyły trenera albo zorganizowały debatę pomiędzy nim i jego szonem a rodziną.
o świadomości mogłoby świadczyć wodzenie wzrokiem za kimś”

co właśnie ma miejsce według słów rodziny


@xzvc: To wszystko wciaz slowo przeciwko slowu, zadnych konkretnych dowodow zadna strona nie ma, jedni mowia ze zajebiscie, reaguje na wszystko, wodzi wzrokiem, drudzy ze od 2 lat tylko lezy warzywko, jak dla mnie zadna ze stron nie ma tutaj racji, bo jedni chcieliby zeby wrocil do zdrowia i tak sobie tlumacza, drudzy wrecz przeciwnie.
Pamiętajmy, że w tym wszystkim żonojebca jest osobą trzecią i nie miał prawa rozmawiać z żadnym lekarzem o stanie pacjenta. Tymczasem ta bita pała uważa, że w przeciwienstwie do rodziny, to on zna prawdę.


@Pryshlyak: no ta, bo wcale nie jest z żoną tego gościa i nie może dowiedzieć się od niej prawdy xD