Wpis z mikrobloga

Kłamstwa i PiSowskie manipulacje. Nie chce mi się na ciebie marnować czasu, bo mi nikt za to nie płaci xD


@woj_st: A jak mam inaczej odpowiedzieć na insynuacje i domysły? Wymyślasz sobie coś co BYĆ MOŻE by nastąpiło, a powstało tylko w twojej wyobraźni i przypisujesz ówcześnie rządzącym. Na takie "argumenty" nie można inaczej odpowiedzieć, skoro zaistniały jedynie w wyobraźni. I to twojej. I pewnie jeszcze kilku innych PiSowców, ale skala
- najdroższy Narodowy, walki przy Euro 2012 na skale jakiej pis może pozazdrościć


PiS przewala wiecej nie oddając nawet obiektów do użytku

- kasa z OFE


Ta która Tusk tylko przelał bo OFE było idiotyczne a potem PiS ukradł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- amber gold


No tak wszystko wina partii

- wpływy z vat kilkaset procent mniejsze mimo "złotego okresu w polskiej gospodarce", wszak po zbudowało podwaliny
@Ayessare: dobrze, że się chociaż przelogowałeś xD Po IP was nie sprawdzają jak płacą za te komentarze? Widzę, że na wykopie już na jednego POscepytka przypada 9 POentuzjastów, bo pewnie tylu was odpisało na mój komentarz xD Zadziwiające, że w sondażach nie macie przewagi 90% do 10 xD
bądź ruchany przez PiS od 8 lat. Głosuj na PiS2 tylko dlatego że według ciebie to "nowe mordy"


@Ayessare: ile wymienisz transferów z Konfy do PiSu? Bo z każdej innej partii można wymienić po co najmniej jednym xD

Czy konfa może stracić posłów na rzecz pisu w nadchodzącej kadencji? Jak najbardziej.
Czy jest jakikolwiek argument przemawiający za tym, że takie transfery są bardziej prawdopodobne niż w przypadku innych ugrupowań? Nie wiem,
@Ayessare: już sam miałem odpisywać na te #!$%@? ale mnie wyręczyłeś, dziękuję. Rząd Tuska co ma za uszami, to ma, ale te kłamstwa były i są powtarzane przez pisowską propagandę jeszcze od czasów kampanii wyborczej w 2015 roku, czyli jeszcze wtedy gdy PiS nie rządził i nie zawłaszczał sobie mediów... oh wait, od lat dobrze kumał się z Rydzykiem, który miał i wciąż ma potężne zasięgi. Starszych ludzi sprzymierzyli ku sobie
@woj_st: pamiętam - lata 2014-2017 to lata kiedy żyło mi się najlepiej, wtedy kupiłem auto z salonu, mieszkanie w kredycie. Od 2018 roku, kiedy zaczęliśmy zbierać owoce polityki PiS zaczęło się robić coraz gorzej i tak trwa to do dzisiaj. Stać mnie na coraz mniej, moje oszczędności są uja warte, z żoną planujemy dziecko, ale się boimy, że jak cokolwiek będzie nie tak to jedyne co zaproponują nam pokój do wypłakania
jakie to piekne, ze jedyne o co sie #!$%@? ludzie to swiatopoglad, a pozniej pikachu face, bo moze i mozna sie skrobac, ale chleba nie mozna kupic, bo nikt nie pracuje jak z socjalu mzona siedziec i walic harnasia od 8 rano. Serio wybory wygrywa sie emocjami, nikogo nie obchodzi gospodarka, byle by mozna bylo abortowac dzieci i pluc na kosciol xd


@MonkeyDBeer: wbrew temu co ci się może wydawać, to
Bądź ruchany przez PiS 8lat, zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej.


@woj_st: co za #!$%@?. Na KO kupa ludzi glosuje teraz, żeby odsunąć PiS od władzy, bo jest 100 razy gorszy. Konfederacja za cholerę nie zdobyłaby takiego poparcia, a poza tym i tak zwąchała się z pisowcami i składa się z zamordystów.
Problemem opozycji w Polsce jest to, że jest podzielona na kilka partii, natomiast
dobrze, że się chociaż przelogowałeś xD Po IP was nie sprawdzają jak płacą za te komentarze?


@woj_st: Typowa pisowska zagrywka: oskarżenie drugiego o coś, co samemu się robi. Na szczęście jak widzę, to Ty zostałeś zbanowany, nie Twoi adwersarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bądź ruchany przez PiS 8lat, zagłosuj na PO, bo nie pamiętasz już jak ruchało cię 8lat wcześniej.


@woj_st: no dawaj, mordo, powiedz jak ruchało nas PO xDDD

Jak sobie przypomnę jaki człowiek był głupi i narzekał na to ruchanie to się ze wstydu spalam xD

"Afery" za PO to nawet nie były afery, tylko jakieś wypierdy rodem z sezonu ogórkowego. Kryzysy pokonywane suchą stopą, mega wzrost gospodarczy, dotacje unijne, poważanie międzynarodowe,
@LicentAbsolweum: no już ktoś wyżej większość z tego wypunktował co później wyjaśniłem, nie będę się powtarzać, lepiej Ty też zacznij konfrontować propagandowe nagłówki jakie przeczytasz w internecie może wyjdzie Ci na dobre

Edit. Czytam co tam dalej jest XD ciekawe że jest tam wymieniony wzrost długu mniejszy niż obecny wzrost jako GIGANTYCZNY kiedy teraz nie usłyszysz tego, znajdź może też źródło które jest mniej stronnicze

Czy chociażby dane o skrajnej biedzie