Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Wszystkim,
Na samym wstępie zacznę od tego, że jestem facetem, mam 25 lat. Zawsze marzyłem o posiadaniu rodziny. Wiecie, sielankowe życie z kobietą u boku i gromadką dzieciaków. Miałem już kilka partnerek, można powiedzieć, że byłem do tej pory w dwóch poważniejszych związakch. Nigdy nie insynuowałem jakichś zachowań seksualnych. Bardzo lubię sado-maso, ale jeśli chodzi o klasyczny seks z kobietą nigdy mnie to nie kręciło. Pamiętam, jak wściekły byłem, że nie mogę się podniecić będąc w dziewczynie. I pamiętam, że płakała, bo myślała, że to jej wina, a ja nie umiałem jej wytłumaczyć co się dzieje, bo sam nie wiedziałem. Nie wiem też dlaczego, ale nawet widok pochwy mnie nie podnieca…Bardziej obrzydza. Podniecają mnie za to męskie genitalia. Seks dalej jest dla mnie czymś, czego mógłbym unikać, ale chętnie zrobiłbym np. oral facetowi. Bardzo, bardzo podobają mi się też osoby trans, które nie operowały sobie penisów. Kiedyś robiłem jakieś testy na orientację i podobno jestem aseksualny, choć to dziwne, bo masturbować się lubię...Płeć nie ma dla mnie aż takiego znaczenia co np. wygląd i intelekt…Ale sam nie wiem jak to wyjaśnić mojej obecnej partnerce i czy w ogóle to mówić. Ostatnio zakochałem się w jednej trans dziewczynie…Nie wiem co robić. Ba, nie wiem nawet jak określić tą moją dziwną orientację. Jestem trochę w totalnej dupie z tym wszystkim…Pozdrawiam i dzięki, że mogłem tu to opisać. Proszę też bez hejtu. #lgbt #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #seks #orientacja #homo #aseksualnosc #logikateczowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MajsterOfWihajster No wszystko spoko, tylko, że nie jestem gejem :) Nie podobają mi się z wyglądu faceci aż tak bardzo jak kobiety. Brzydzi mnie tylko pochwa i wolę siorbać peniski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to jedyne zachowanie seksualne jakie przejawiam, bo związek bardziej chciałbym mieć z loszką, albo z transem z penisem, żeby móc z nim uprawiać seks oralny, bo z loszką
  • Odpowiedz