Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że kuce to nie są najostrzejsze narzędzia w szopie. Tutaj jeden pośrednio postanowił mnie wywołać do tablicy ale jednocześnie wcześniej wrzucił mnie na czarno bym nie mógł się wypowiadać w jego wpisach.

WIęc co my tu mamy. Konfederacja nie jest za zaostrzeniem prawa aborcyjnego bo UWAGA nie mają tego w programie. Jednocześnie prawie wszyscy głosowali przeciwko odrzuceniu projektu Kai Godek w tym toku, gdzie jej dyrdymały prawne były zbyt hardkorowe nawet jak na pisowców?

Jest też sporo wypowiedzi gdzie mentzen, bosak, sośnierz czy inni mówią wprost, np że aborcja to morderstwo, dziecko z gwałtu nie jest niczemu winne więc musi się urodzić albo, że jak płód ma wady letalne i umrze to umrze i #!$%@? XD

Jak tu potem wykopowe kuce traktować jakkolwiek serio? Jeszcze cię taki typ nazwie kłamcą bo przecież nie mają tego w programie. Tak samo dla kuca pewnie pis nie uprawia nepotyzmu bo nie mają tego w programie xD

Gdzie ja żyję? XD

#codziennykonfiarz

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #tomo1111 #wykopshitsays #aborcja #bekazwykopkow #neuropa
Kryspin013 - Ja wiem, że kuce to nie są najostrzejsze narzędzia w szopie. Tutaj jeden...

źródło: Screenshot 2023-08-25 at 13-19-52 Profil @tomo1111

Pobierz
  • 9
@Kryspin013: Wrzuciłem link do yt gdzie Mentzen i Bosak mówili o tym, że kobiety należy karać za aborcję xD (oczywiście kręcili, że są za obroną życia, że aborcja to zabójstwo i są za tym żeby za odebranie życia karać, więc typ stwierdził że manipuluję xD)

Napisałem też coś o powiazaniach z Ordo Iuris czy konfederacji Gietrzwałdzkiej której treść wprost mówi o sprzeciwie wobec aborcji i o ochronie życia, szczególnie życia najsłabszych
@Kryspin013: Wrzuciłem link do yt gdzie Mentzen i Bosak mówili o tym, że kobiety należy karać za aborcję xD (oczywiście kręcili, że są za obroną życia, że aborcja to zabójstwo i są za tym żeby za odebranie życia karać, więc typ stwierdził że manipuluję xD)


@Wink: wiem, widziałem xD