Wpis z mikrobloga

... ... ...

@AndrzejBabinicz: @muani: @fflou @pogromca_krasnali:

Przedstawię kilka faktów

1. W Katyniu przeprowadzili ekshumacje polskich ofiar Niemcy i Czerwony Krzyż w 1943.

2. Za Katyń próbował w Wawie przeprosić Jelcyn.

3. Za Putina w 2004 oficjalnie unieważniono przeprosiny Jelcyna, a potem jeszcze wielokrotnie. Za przepraszanie za Katyń grozi w Rosji 15 lat łagru (ale ostatnio za podobne "zbrodnie" dają tylko 8).

4. Ukraińskie władze kilkukrotnie przepraszały za Wołyń. Najważniejsze były przeprosiny poprzedniego prezydenta Ukrainy w Sejmie.

5. Od poprzedniego prezydenta Ukrainy (Cholera... Jak nie wcześniej?) obowiązuje porozumienie o wzajemnym upamiętnianiu ofiar. Umowa spotyka się z obstrukcjami niektórych czynników ukraińskich, od kiedy Polacy zaczęli cfaniaczyć i nazywać każdą ukraińską ofiarę upowcem.

6. Pomimo to ekshumacje polskich ofiar, pochówki, porządkowanie cmentarzy i upamiętnianie obywało się i odbywa.

7. Zbrodniarzem wojennym jest Girkin.

8. Nazistą był Utkin vel Wagner.

9. Ludobójcą jest Surowikin.

#ukraina #rosja #polska #wojna #zbrodnierosyjskie #zbrodniewojenne #ludobojstwo

... ... ...
  • 19
  • Odpowiedz
6. Pomimo to ekshumacje polskich ofiar, pochówki, porządkowanie cmentarzy i upamietnianie obywało się i odbywa.


@walenty-merkel: to kłamstewko a dokładniej półprawda. Ekshumacje odbywają się w jednej wiosce i prowadzi to fundacja Michała Dworczyka. Punkt wcześniej zwalanie winy na Polaków że "cwaniakują" i dlatego Ukraina blokuje ekshumacje. To jest naprawdę żenujące jak głupia jest ta wasza agenda, lepiej już ignorujcie ten Wołyń tak jak ignorują go wszyscy z wyjątkiem ważnych rocznic itd
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:

Poza tym, że to ja napisałem prawdę, a ty manipulujesz, to z politycznym guffniarsrwem w Polsce, jak was, walczących ofiarami Wołynia o .5 pta % do budżetowej dotacji na kolejne 4 lata dla przegrywów wyborowych, jak was nazywają Meissner czy Lisowski, nie dyskutuję.


  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie:

Nie jestem symetrystą, jestem empiriokrytkiem.

Niestety dyplomacja, sztula osiągania tego, czego sie chce, jest symetrystyczna, mimo asymeteoi ofiar.

PS Na studiach biologicznych przestrzegano kiedyś studentów przed licznymi odmianami błędów symetryzmu. Teraz pewnie kolorują na czarno myśliwych.
  • Odpowiedz
4. Ukraińskie władze kilkukrotnie przepraszały za Wołyń. Najważniejsze były przeprosiny poprzedniego prezydenta Ukrainy w Sejmie.


@walenty-merkel: Mógłbyś podać jakieś źródło tych rewelacji? Chętnie doczytam za co przepraszali.
  • Odpowiedz
@crash210: walenty najpierw pisze jakieś pierdoły. A jak go ciśniesz o źródła to ich nie podaje (albo podaje do czegoś innego) , a Ty masz sam sobie znaleźć to co Ci chciał "udowodnić". Nie polecam z nim rozmawiać jak się chcesz czegoś dowiedzieć, za to w celach rozrywkowych fajnie się z nim gada i patrzy jak się bezradnie miota w dyskusji
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: o! Odezwał się podawacz faktów... a nie, nie pamiętam, abyś kiedykolwiek podał jakiś fakt.

Na to trza być alfabetą funkcjonalnym - czytać, rozumieć i argumentować. A nie półalfabetą umiejącym składać literki.

Jak piszę "rosyjska 6 Armia Ogólnowojskowa", to sa łatwo może ją sprawdzić w Google'u (dużo oni tam armii nie mają)... jeżeli umiesz. Adresów do onucowych filmików jako dowodów nie podaję.
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: podam link zaraz po tym, jak ty podasz pirwszy link w historii swoich ostów... osłów na Wykopie

PS Nie tylko ja podawaliśmy ten konkretny najważniejszy link do strony Sejmu, o którym tu ostatnio mowa, wielokrotnie, na co dostawaliśmy wielokrotnie odpowiedzi kąfiarzy "Nie znalazłem".
  • Odpowiedz