Wpis z mikrobloga

@ab6661: i 1/3 to cukier, czasami jak człowiek zje tego burgera z nugetsami to potrafi się #!$%@?ć ze 100g cukru bo do bułki też potrafią #!$%@?ć 6 łyżeczek cukru aby to w ogóle świeże przez dłuższy czas było, a niby człowiek nic słodkiego nie zjadł ()
  • Odpowiedz
@ab6661: polecam ten: "bardzo pikantny z jalapeno" Odkąd spróbowałem tego kechupu, nie jem już innych. Jest genialny. ciągle ma w sobie to coś, a jem go już lata. Zupełnie nowe doświadczenia smakowe w kontraście do każdego innego ketchupu.
r5678 - @ab6661: polecam ten: "bardzo pikantny z jalapeno" Odkąd spróbowałem tego kec...

źródło: Ketchup-jalapeno-1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ab6661 są ludzie którzy wysiadają przy minimalnej ilości pieprzu i np takie pierogi ruskie są dla nich nie zjadliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie wiem co to za przyjemność jedzenia czegoś mega ostrego. Uczucie palenia w ryju zamiast jakiekolwiek innego smaku nie no zajebista sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@winsxspl: słusznie, może i "sos" się nazywać byle dobry był ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja najbardziej lubię "sycylijski" Roleskiego i ich "ostry" bez dodatku cukru.
  • Odpowiedz
Nie wiem co to za przyjemność jedzenia czegoś mega ostrego. Uczucie palenia w ryju zamiast jakiekolwiek innego smaku nie no zajebista sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bigfranklin: zależy od podatności. Niektórym musztarda sarepska wyda się ostra, a niektórzy kręcą nosem na rosyjską że słaba ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: Lepszy kielecki majonez trochę zalatujący octem, niż reszta gówien #!$%@? regulatorem kwasowości i solą wapniowo-disodową bo bez niej by się #!$%@? rozpłynęło bo producent #!$%@? na ilości jajek i nawet nie uzyska konsystencji bez sypania tego chemią.
  • Odpowiedz
trochę zalatujący octem


@Tasde: człowieku kiedy ty jadłeś ostatnio kielecki ?
Ja jadłem go pare dni wstecz i do dzis mam smak tego octu w ustach ten majonez to 1/3 octu zmieszana z pozostałymi gównami.
  • Odpowiedz