Wpis z mikrobloga

Gdy miałem 10 lat mój najlepszy kumpel przeprowadził się z rodziną do Australii. Na początku utrzymywaliśmy regularny kontakt - listy papierowe, potem e-mail. On kilka razy zadzwonił do mnie, bo podobno połączenia z Australii do Polski za drogie nie były.
Po ok. 1,5 roku kontakt się urwał.
Gdy mieliśmy po 14/15 lat przyleciał do Polski na Święta Bożonarodzeniowe. Przyszedł po mnie i poszliśmy na spacer. I pomimo tego, że nie widzieliśmy się 4 lata i nie gadaliśmy od 2,5 to nie mieliśmy za bardzo o czym gadać. Często szliśmy w ciszy, było jakoś tak sztywno i niezręcznie. To było nasze ostatnie spotkanie, ani on ani ja od tamtej pory się do siebie nie odezwaliśmy.
No i wczoraj, po 15 latach od tego spotkania otrzymałem taką wiadomość.
p.s tak wiem, że wygląda jak jakiś spam od księcia z Nigerii, ale to legitne konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #dziecinstwo #podbaza #australia
Pobierz rales - Gdy miałem 10 lat mój najlepszy kumpel przeprowadził się z rodziną do Austral...
źródło: Screenshot(333)
  • 83
że nie widzieliśmy się 4 lata i nie gadaliśmy od 2,5 to nie mieliśmy za bardzo o czym gadać


@rales: To tak jak ja z moim najlepszym kolegą z dzieciństwa, który wyprowadził się jak mieliśmy po kilkanaście lat. Teraz jesteśmy zupełnie innymi ludźmi z innymi doświadczeniami zyciowymi.
Mógłbym przysiąc, że parę lat temu czytałem na Wypoku identyczną historię, to jest pasta czy co? xD


@Urbann: kilka lat temu pod jednym postem nt. utraconych przyjaźni z dzieciństwa też opisywałem tę historię, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem, że nastapi zwrot akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rales: chciał bym żebyś mu odpisał że nie chcesz już się z nim zadawać bo uważam że on wygląda na w porządku osobę, a ty wywlekasz jego emaile na wykop
nawet jeśli on jesteś w porządku osobą to ty chyba nie jesteś
takie moje podsumowanie, po tym co to zobaczyłem, mogę się mylić
chlop sie wyprowadzil z biedy i ma przepraszac polaka za to ze wyjechal do australii

jak nie ma o czym gadac to zawsze mozna smieszkowac z papieza, slaby kolega a nie zaden przyjaciel