Wpis z mikrobloga

Potrzebuję opinii ekspertów w poniższym temacie bo nie wiem co ma sądzić xD

Moje pierwsze odczucia po testowym psiknięciu są ambiwalentne. Niby ładne, ale w sumie to nic odkrywczego - ot posłodzone cytrusy. W ciemno powiedziałbym że to jakieś AdP.
#perfumy
Pobierz Pan_Beniowski - Potrzebuję opinii ekspertów w poniższym temacie  bo nie wiem co ma są...
źródło: ohoB3k7BWZgODmto

Xerjoff XJ 1861 Renaissance:

  • zachwyca 20.8% (20)
  • dupy nie urywa 45.8% (44)
  • makao i po makale (sprawdzam) 33.3% (32)

Oddanych głosów: 96

  • 13
@Pan_Beniowski: Dla mnie po prostu niezły. Parametry słabe. Szczerze powiedziawszy to nawet DHC często dłużej na mnie leżał niż Renaissance. Zefiro był ciekawszy i lepsze parametry ale trochę zbyt słodko/kadzidłowy.

Odnośnie porównania do AdP mam podobnie. Wydają się nawet bardziej dopracowane niż większość Xerjoffów. Od dłuższego czasu obserwuję, że Xerjoff robi na ilość nie na jakość. Używanie "droższych" składników to nie przepis na sukces. Dodatkowo często są wzorowane na innych xD
@Pan_Beniowski: ja pozwolę sobie zgodzić się z @maciek92ns. Dla mnie chyba przez tę miętę Renaissance trochę się wybija poza standardowego świeżaka i nadaje mu więcej charakteru. Osobiście bardzo lubię, ostatnio nawet zaopatrzyłem się we flakon i nie żałuję. Na mnie parametry bardzo spoko, projekcja nie jest jakaś przesadnie głośna, ale cały dzień w pracy spokojnie wytrzymują na mojej skórze.