Wpis z mikrobloga

Byłem w ten weekend na imprezie plenerowej w moim rodzinnym mieście. Nieduże, takie 80-90k ludzi. Tylu dobrych sztuk to nie widziałem dawno. Mam 27 lat i laski z roczników 00-03 po prostu są krok dalej, niż 20 latki te 7-10 lat temu, nie mówiąc już o starszych rocznikach.

Jak ja miałem 20 lat, to ówczesne 25 latki wyglądały jak typowe karyny. Moje rówiesniczki też średnio. W mieście nie zostawał nikt. Nikt też do niego nie przyjeżdżał na weekendy, bo po co? Dzisiaj widzę, że te kilka lat to duża różnica. Inny sposób ubierania, inaczej dobrana biżuteria, kolorowe dziarki, fajne fryzury, okularki z zwężonym szkłem (ala awiatorki).

I najlepsze jest to, że mindset zupełnie inny. Może to ja jestem starszy (dużo mocniej zbudowany, twarz spoważniała, doszedł zarost), ale te laski to na parkiecie tylko szukały do kogo się przykleić i potańczyć. Kiedyś wydawało mi się, że było zupełnie inaczej. Oczywiście ja bastowałem i nie szukałem kontaktu przez związek, ale koledzy się trochę pobawili.

Dziewczyny będące w moim wieku też wyglądają o niebo lepiej niż jak zaczynały studia.

Weźcie sobie teraz laskę 03 rocznik (20 lat) i porównajcie 10 lat starszą dziewczynę (93 rocznik), kiedy była w jej wieku. Przepaść.

#seks #zwiazki #randkujzwykopem #impreza #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #stulejacontent #ladnapani
  • 7
@Kopyto96: i tak szczerze mówiąc to wątpię że wyglądają lepiej ty możesz jesteś fetyszysta tatuaży ale są tacy których to obrzydza i uważają takie za brudnopis
To zależy wszystko od gustu
Z resztą ocenianie kogoś po wyglądzie , trzeba jeszcze pomyśleć jaki charakter będzie miała ta osoba i czy jest "do życia "
Nie mnie oceniać ale właśnie "teraz " jest więcej kobiet które się ubierają po męsku mało sukienek ładnych
@Linnior88: Wtf, po co ja mam oceniać po charakterze, skoro jestem w długoletnim związku i po prostu popatrzyłem se na fajne laski. Poza tym nic więcej bym nie zrobił, bo nie zdradzam. Gdybym był singlem, też nie interesowałaby mnie jakaś znajomość z nimi poza zabawą.

Nawet jestem nikim zainteresowany, ale stwierdzam fakt. Poza tym, jeśli ktoś jest singlem i nie chce bawić się w związki, to ma w czym wybierać.