Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@?, że w pociągach intercity jest tak mało miejsc rowerowych. Kupuje powrotny bilet powrotny na jeden rower tydzień przed na pociąg, który jest idealny dla mnie i nie ma miejsca na rower :<

#pkp
  • 9
@wykopnet: jakby zwiększono liczbę rowerów możliwych do przewiezienia(najczęściej 6 na cały pociąg) to myślę, że raczej wiele osób by nie ucierpiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thighslapper0 to ty pozostań znawcą dupy i nie tykaj sie tematów kolei bo się gówno znasz omen nomen. Są specjalnie wydzielone ale kosztem miejsca dla podróżnych. To jest i zawsze będzie dodatek bo pociąg ma głównie ludzi wozić a nie rowerki.
@wykopnet A ludzie z rowerem już klasyfikujemy jako nie ludzi? Są nawet kraje gdzie jest to normalna forma podróży, gdzie dojeżdża się rowerem na pociąg, pokonuje się dystans pociągiem i na miejscu rowerem do pracy np.

Każdy ma różne potrzeby, pociągi mają służyć potrzebom społeczeństwa a przewiezienie roweru to jeden z nich. Osoba co bierze kilka walizek do pociągu też jest be bo zajmuje miejsce innym?