Wpis z mikrobloga

@Czarnoksieznik_z_Angmaru: On z nimi współpracował no nie? Pamiętam jego głos z liveów z DK w 2019roku bodajże. Nie chce mi się wierzyć że on siedząc w projekcie nawet na takim podstawowym poziomie, nie wiedział że te wszystkie programy używane do "tworzenia moda" to ściema i że dopiero TERAZ od Fabioska się dowiedział, że wszystko co pokazywali na liveach to była ściema wymyślona przez Darka. On jest jakiś śliski w tym wszystkim
@Denaturovsky: Chłop ogólnie ślepo bronił projektu i jednocześnie miał lekki ból tyłka, że kroniki zostały wydane, a nie mod, w którym brał udział. Był też zwolennikiem samego Darka, dopiero w tym filmiku de facto odważył się go skrytykować jak i sam projekt. Nie jest on więc żadnym dla mnie wyznaczkiem. Dużej wiedzy o samym projekcie też nie miał albo nie chciał nic wyjawiać, więc w sumie oglądając jego filmy ma się
@Thezuchu1: Jeszcze w 2021r. z nimi współpracował, więc nie chce mi się wierzyć że kompletnie nie miał pojęcia jak tragiczny stan prezentują Dzieje.

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona rubli, dla człowieka który wskaże cień dowodu że Władimir Władimirowicz Putin wiedział o ataku na Ukrainę. Po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić. Znaczy - wiedział, albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział - ale istnieje