Wpis z mikrobloga

Witam, dodaję ten wpis bo jestem dopiero co po nieudanej randce (niestety tak mi się wydaje). Mam pewne domysły co źle zrobiłem. Ja przyjechałem samochodem więc nie piłem. Pogadaliśmy o różnych sprawach, ale ona dosyć sporo rozmawiała i wypytywała o byłych. Była jedna red-flag, jak powiedziała mi, że spotykała się z kimś ze Szwecji i w sumie chciała to kontynuować i zastanawiała się nad wyjazdem tam (#uk here). Posiedzieliśmy około 2h i potem ona zapytała o rachunek, którym się podzieliliśmy. Piszę o tym, bo czuję się trochę gówniano. Dziewczyna była o rok ode mnie starsza i fajnie się gadało. Pewnie mi byłoby lepiej o 'eskalację' gdybym coś wypił. Powiedziała, że da mi znać jeśli chodzi o zajęcia Tanga (bo chciałem ją zaprosić, sam trochę już tańczę). Tak czuję, że ma zaplanowanych kilka randek i potem kogoś wybierze.
#randkujzwykopem #zwiazki #randka #niebieskipasek #rozowypasek #tinder
  • 15
  • Odpowiedz
  • 2
@Ulfric_Stormcloak: Czemu tak myślisz? Ogólnie to 2 razy wspomniała o fajnych facetach jakich spotkała i trochę mi to obniżyło samoocenę, bo ja przychodzę i skupiam się na osobie przede mną i nie porównuję jej do innych. Kuźwa, muszę bardziej olewczo podchodzić do tych aplikacji i mieć wyrąbane.
  • Odpowiedz
@Davidvia0: dobrze że nie piłeś, myślisz że nie wiadomo jakiej eskalacji byś się dopuścił, a pewnie byś coś sztucznego odwalił

co ma być to będzie, jak ma jeszcze kilku na liście to nic nie poradzisz na to jak ktoś cię przebije w czymś
  • Odpowiedz
@Davidvia0: typie, baba sama ci powiedziała że nie jesteś jedyny...

Jakich jeszcze znaków oczekujesz, aby zrozumieć że to jakaś toksyczna osoba?

Następny razem, jak kobieta na randce powie, że rozważa przeprowadzkę do chłopa, to zwyczajnie wstań i wyjdź. Szanuj się.
  • Odpowiedz
@Davidvia0: ... to była twoja rozmowa o pracę. Jak będziesz mieć odwrotne wrażenie, że to ty robisz casting, to będzie trochę bliżej sensownej randki. I weź daruj sobie tinder, tam przeciętne laski mogą mieć po 2-3 randki każdego dnia tygodnia. Szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@Davidvia0:

Odpowiedział bym jej tak:

"Ci*a kosztuje 100£ w UK na wolnym rynku.
Także twoje inne bolce mnie nie interesują bo ja przyszedłem tu dla ciebie.
A ty skoro się zgodziłaś to pewnie też dla mnie.
Więc szanujmy swój czas".
  • Odpowiedz
to była twoja rozmowa o pracę. Jak będziesz mieć odwrotne wrażenie, że to ty robisz casting, to będzie trochę bliżej sensownej randki. I weź daruj sobie tinder, tam przeciętne laski mogą mieć po 2-3 randki każdego dnia tygodnia. Szkoda czasu.


@kosmita: tinder jest absurdalnym miejscem żeby znaleźć normalną kobietę.
Po co wartościowa kobieta miała by tracić czas na tinderze skoro tygodniowo dostaje więcej atencji i podrywów w normalnym życiu niż 5/10
  • Odpowiedz
to była twoja rozmowa o pracę. Jak będziesz mieć odwrotne wrażenie, że to ty robisz casting, to będzie trochę bliżej sensownej randki.


@kosmita: dlaczego ciągle to jest takie przeciąganie na swoją stronę. Bliżej sensownej randki to by było, gdyby rozmowa sama szła i by się zorientowali że minęły 4 godziny nie wiadomo kiedy, a nie kto nad kim góruje. xd
  • Odpowiedz
@iEarth 4 godziny rozmowy...? mam inne oczekiwania jeśli chodzi o udaną randkę.
A tak poważnie, dziewczyny zwykle mają wiele spotkań, wielu kandydatów. Jeśli nie widać iskry to nic z tego nie będzie. Może przesadzam z tym castingiem, ale dziewczyna której odpowiada facet, jeśli zdecyduje że chce go poznać, zachowuje się inaczej niż przy entym kandydacie w tym tygodniu.
  • Odpowiedz
Dziewczyna była o rok ode mnie starsza


Po co Ci starsza baba?

Pewnie mi byłoby lepiej o 'eskalację' gdybym coś wypił.


@Davidvia0: daj sobie spokój z tymi pigułkowymi bredniami.

A na tinderze same przeorane mentalnie odpady


@adamsowaanon: o to to.
  • Odpowiedz
@Davidvia0: Jeśli coś idzie nie bardzo, nie ma vibe'u, serio, nie wiem po co siedzieć na randce. Dziewczyna opowiada o innych, nie jest zainteresowana tobą ponad to ile zarabiasz, gdzie pracujesz - narra. Naucz się rezygnować. Ty też mogłeś skasować parę, nie wiem na co czekałeś. To jest takie proszenie się o bycie skasowanym... zacznij się szanować.
  • Odpowiedz