Wpis z mikrobloga

Do wszystkich z #frajerzyzmlm #mlm czy tylko mnie byloby wstyd markowac cos takiego swoim nazwiskiem? Jak wykopki chcecie walczyc z piramidami finansowymi to… udawajcie zainteresowanych i traccie czas tych, ktorzy takie oferuja. Moze trzeba tez zglosic do Rzecznika Finansowego? Zadawajcie jakies z dupy pytania, zwodzcie ich, obiecujcie duzy wklad, ze juz za chwile, juz za moment zainwestujecie. Ale w tym tygodniu nie mozecie bo wam gekon zachorowal. Jak ten gosc co robil #heheszki ze puscil przelew z western union typowi na remont xD tylko tak zniechecicie ich do bezproduktywnego tracenia czasu i proby frajerzenia innych. Chcieli wydymac Freda, to Fred wydymał ich ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że na wykopie są nas legiony, cóż xD
  • 7
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: wczoraj babka chciała mi sprzedać jakieś tabletki na kręgosłup. Chciałem kupić ale nie chciała przelewu, tylko za pobraniem. Niestety nie ma mnie w domu, więc nie wyśle.
  • Odpowiedz
  • 11
@Trelik: Moj stary, schorowany ojciec kiedys dal sie k*a namowic takim mendom co oferuja cuda przes telefon na abonament na zyletki do golenia roczny xD k*a zyletka za 30zl, a w rzeczywistosci taka najtansza z najtanszych xD
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Tutaj nokautem było by, gdyby podrzucić temat Stanowskiemu żeby nagrał o tym materiał jak o pani Janoszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały internet by zaczął o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz