Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że Janek jest spoko tylko przy powierzchownym kontakcie, a po bliższym poznaniu wychodzi jak płytką osobą jest. Koleś wykorzystał ekipę i jeszcze za plecami obgadywał. Niby to żadne tajemnica zarobki na yt czy wypicie piwka od czasu do czasu, ale pokazuje że mu nic można powiedzieć, bo nie wiadomo kiedy wygada.
Czekam na jego dalsze współprace z innymi youtuberami, bo coś czuję że będzie ciekawie. Skończy się tym, że każdy będzie go omijać jak trędowatego.

#odyn #gejzpasji #korsir
  • 16
  • Odpowiedz
@Grremllin przecież on w ostatnim lajwie powiedział, że u niego na kanale nie będzie filmów z innymi youtuberami. A po pięciu minutach pierniczył coś o spotkaniu z Broda tym Zbirem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mooher: Mnie go było szkoda i w sumie dalej jest, bo dziwakiem pewnie stał się przez brak kontaktu z ludźmi. Teraz ktoś do niego rękę wyciągnął, a on opluł. W tym wieku już się pewnie nie nauczy utrzymywać normalne relacje i załatwiać problemy personalne.
  • Odpowiedz
@Grremllin: Jaki brak kontaktu z ludźmi, u niego na kanale widać że chociażby od kilku lat trenuje siłowanie na rękę i chodzi w związku z tym na treningi do ludzi i na zawody (co prawda bawią jego chałupnicze wymysły treningowe i to że zapomniał że aby rosnąć i mieć siłę w łapie to trzeba jeść) Moim zdaniem on swoje dziwactwa nabył z domu i w okresie dorastania i z tego co
  • Odpowiedz
@Grremllin ten koleś to w #!$%@? żałosny i fałszywy typ.
Do tego wyjątkowo nieudaczny życiowo i społecznie.
Robi z siebie takiego ciepłego farmazona, wszystkim spotkanym na drodze i liże dupska, słodzi ponad stan.
Sam nie ma nic ciekawego do zaoferowania, jego kanał to totalny gniot.
  • Odpowiedz
Zaraz zaraz zaraz, czemu ulanyzmastera broni janka? Czyżby tożsamość furgającego jelita stawała się coraz bliższa do odkrycia :O
  • Odpowiedz
@rebelyell jak tak możesz? Przecież on na tym kanale będzie majątek robił. Cała jego firma się na tym ma opierać. Jara się nagłym skoki em wyświetleń i subow, tylko że przy takim poziomie jego filmów za chwilę będzie miał odpływ ludzi. Ten wzrost może tylko zawdzięczać temu, że pojechał z Chylozaurem i Korsirem na Chorwację.
  • Odpowiedz