Wpis z mikrobloga

#mecz #p0lka #heheszki Kiedy mój mąż jest w kryzysie formy i siada mu psycha moim zadaniem jest bachtariada, a tak w ogóle, to jak ktoś, kto miał TYLKO talent może mieć spadek formy. TO nie tak, że Robert ciężko pracował by mówić o jakiejkolwiek formie. On ten talent po prostu miał ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
ZuluScout - #mecz #p0lka #heheszki Kiedy mój mąż jest w kryzysie formy i siada mu psy...

źródło: chn34ave

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@ZuluScout:
Ciekawi mnie jej proces myślenia
Lewy bez formy, wszędzie leci na niego krytyka a ona myśli #!$%@?, ja se będę tańczyć jakieś wygibasy z latynoskimi chadami i pokazywać to w socjalach
  • Odpowiedz
  • 6
@meemphis11: Nie wiem, ale wiem, że teraz niszowe kobiece media i nie tylko podłapują temat jakoby między Lewandowską, a tym kolesiem miałby być romans i coś czuję, że bez specjalsów od pr to nie ucichnie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 21
@Berkel_88: Moja wstawka była częścią wypowiedzi samej Lewandowskiej o Robercie i o tym, że to ona ciężko pracowała, a Robert miał tylko talent i wystarczyło go uaktywnić. Co do samej humorystycznej części nie ważne co się dzieje obecnie w życiu Lewego, bo to jego życie. I tak chłop już osiągnął wszystko, albo większość tego co chciał i nie zostało mu wiele lat w swoim fachu. Nie zmienia to faktu, że jej
  • Odpowiedz
@ZuluScout: zrobił z pOlki z mopsu milionereke i znana na cały kraj osobę. Ale było mało i musi jeszcze pocierać się o młode hiszpańskie bolce. Jakby ruchał na boku modelki by go bardziej szanowała bo pozycja społeczna byłaby zagrożona
  • Odpowiedz