Wpis z mikrobloga

@Bartisk: Wez Ty sie chlopie zastanow co Ty piszesz. Czy tak ciezko sprawdzic wczesniej przed napisaniem. Marcin i Arek Wrzosek to dwie rozne postacie. Jeden bil sie w wadze 66 i 70(175cm)a drugi sie bije 107(201cm). No ja nie wiem jak mozna pomylic typa ktory moglby byc koszykarzem z kolesiem przecietnego wzrostu. Ja wiem ze mozesz nie miec okularow zalozonych lub je zgubiles no ale bez przesady.
Pobierz Letmeguess - @Bartisk: Wez Ty sie chlopie zastanow co Ty piszesz. Czy tak ciezko spra...
źródło: Arkadiusz_wrzosek
Wez Ty sie chlopie zastanow co Ty piszesz. Czy tak ciezko sprawdzic wczesniej przed napisaniem.


@Let_me_guess:

Kilka wpisów wyżej op pisze:

no z Arkiem Wrzoskiem. Podobno fame ma dopiąć tą walke


Więc może ty się naucz czytania ze zrozumieniem, zanim zaczniesz innych pouczać?
@WhiskeyIHaze: Czlowieku obudz sie. Na czysta logike. Czy Ty tak samo rozdwojenie jazni jak koleszka piszacy ten komentarz. Co Arek Wrzosek na robic w Fame ? Co Szpilka ma Robic w Fame ? Ja umiem czytac ale tez umiem myslec. Wychodzi na czysta logike ze kolega urwal sie z choinki lub bardziej prawdopodobne ze pomylil osoby. Uslyszal Wrzosek i pomyslal o Marcinie, bo malo osob zna Arka. Napisal Arka ale myslal
@Let_me_guess: WRZUCASZ ZDJENCIE GDZIE CHLOP MA KLACIE "FAME" A POTEM PYTASZ CO ON MIAŁBY ROBIC W "FAME"???

ŁAAAAAAA NIE MOGE WAS ZROZUMJEĆ ŁYKOPKI

I GDZIE TEN NIBY DRUGI WRZOSEK?? ILU JEST JEST AAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHHAHHAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAAAAAAAAAaaaaaaaaaa ...
@Let_me_guess: na czystą logikę będą tam robić to samo co w ksw tylko za lepszy hajs. Nie wiem jak sytuacja KSW z viaplay ale tam może nie być budżetu takiego jak w fame. A kontrakt zawsze można rozwiązać, to nie jest pakt z diabłem.
Przypominam też, że szpilka się już w hl #!$%@?ł.
@meandmymonkey: Pisze czarno na bialym FIWE(targi kulturystyczne), to ten mi mowi ze pisze FAME no blagam ocknij sie. Wyzszy to Arek nizszy to Marcin. Maja te same nazwisko i nie sa rodzina. Wyzszy bije sie w KSW w wadze ciezkiej a nizszy teraz bije sie w Fame bedzie walczyc z Szeliga a wczesniej byl mistrzem w wadze 66 w KSW. Nie wiem co tak trudno do zrozumienia.
@WhiskeyIHaze: KSW jest cwana organizacja, duzo zawodnikow ma do nich zal ze ich przetrzymuja i nie chca im dac pojsc do UFC. Oni robia hajs hajs hajs. Stare pokolenie mma odchodzi. Oni maja juz kolo 50. Pare walk i koniec. Musza budowac nowe gwiazdy ktore beda zapelniac hale. Dlatego wzieli swiatowej polki kickboxera i piesciarza zeby to napedzali. KSW tylko i wylacznie pozwala swoim zawodnikom walczyc jak wie ze bedzie dlugi
@WhiskeyIHaze: Przynajmniej wiem o czym mowie a nie wydaje mi sie ze wiem o czym mowie :) Taka miedzy roznica miedzy mna a Toba. Dla Ciebie moge miec i rozowy nick a nawet teczowy splywa to po mnie. Pokazuje dokladnie jak plytki jestes umyslowo.
Taka miedzy roznica miedzy mna a Toba


@Let_me_guess: ty nie tylko nie wiesz o czym mówisz, a właściwie to piszesz. Ty nie potrafisz tego napisać xd

Pokazuje dokladnie jak plytki jestes umyslowo.


@Let_me_guess: to pokazuje jak płytki umysłowo jesteś ty.
Po pierwsze na wykopie od zawsze jest beka z zielonek, to taki rytuał inicjacyjny.
Po drugie wbij sobie do tego pustego łba, że kontrakt to nie pakt z diabłem. Przychodzi
@WhiskeyIHaze: Proponuje na pisanie bajek i ukladanie jakis gownianych historyjek do Szalonego Reportera lub Ferrariego na kurs sie udac. Widzisz Twoje pojmowanie wszystkiego to taki typowo Henio siedzacy w hotelu z piwkiem. Inni maja jakies ambicje sportowe a nie tylko hajs. To nie sa zawodnicy po swoim prime ktorzy maja kolo 50 i wiedza ze juz za bardzo w tym topie nie beda, jedynie beda przemieszczac sie raz w gore raz
@WhiskeyIHaze: Widze ze stanales przed lustrem i zrobiles rachunek sumienia. Brawo brawo brawo. Kiedys w koncu przychodzi ta pora i trzeba powiedziec sobie prawde w twarz zeby wyrzucic te cale gowno z siebie. Jestem z Ciebie dumny.