Wpis z mikrobloga

@sqlserver: gadasz głupoty jak potłuczony, już tutaj było wspomniane - jak nie ten alvaro to inny. I co, będziesz klepał co miesiąc kolejnego typa bo twoja żona się puszcza? xDDDD Ja na jego miejscu byłym mu wdzięczny za to że ujawnił co siedzi tej p0lce w głowie. Insta rozwód i bajlando. To jest wina tylko i wyłącznie kobiety. Chyba że masz jakieś ukryte cuckoldowe zapędy, nie chcesz zaprzestać procesu, popatrzysz chwilę
@sqlserver:

Chłopaki z jego drużyny i trener powinni zebrać się, dyskretnie wynająć paru typów którzy by Alvaro sklepali mordę


To tak jakby ktoś sklepał Robercika i jego kolegów po treningu za to, że przez kilka godzin kopali w gałę. Tamten typ po prostu ma taki zawód, możesz go i nawet zabić, a ania (specjalnie z małej) Lewandowska (specjalnie z dużej) i tak 'zatańczy ciapatę' z Mokebe, padżetem, czy innym pakolem, jeszcze
Pobierz positivementalattitude - @sqlserver: 
Chłopaki z jego drużyny i trener powinni zebrać...
źródło: przyszlosc polskiego narodu
@sqlserver: Mój nie-PC wniosek jest taki że ktoś powinien spuścić lekki wpie***ol winnej. Norma kulturowa niestosowania żadnej agresji wobec kobiet jest źródłem tych wszystkich problemów z #!$%@? w kosmos ego kobiet. Jest też seksistowska - nie ma żadnej porównywalnej normy by nie stosować agresji wobec słabych mężczyzn (poza ogólną normą o niestosowaniu agresji - ale ta jest ofc. słabsza od "nie bij kobiet").