Wpis z mikrobloga

Ty Młody Socjalisto ty pedale #!$%@?. Ciebie i Trupa wziąłbym #!$%@? i #!$%@? ukrzyżował #!$%@? dziadu, wiesz? A potem was #!$%@? podpalił wy #!$%@? pedały #!$%@? w dupę, Boga się nie boita? Wy #!$%@? #!$%@?. Podnosisz te dwukilogramowe #!$%@? gówna i myślisz, że taki kozak jesteś? Jak bym ci #!$%@?ł na brode to byś się #!$%@? zesrał. Bym cię technicznie #!$%@?ł ty szmato #!$%@?. W Boga nie wierzysz? Jeden drugi #!$%@? Truposz #!$%@?, Młody Socjalista, Popiełusznik #!$%@? #!$%@? #!$%@? cwele. Co jest #!$%@? pedały #!$%@?? Bóg kazał wybaczać, tak, kazał być dobry ale jak takich #!$%@?ów się ogląda to nawet Bóg się #!$%@? przewraca w niebie. Że On ma jeszcze taką cierpliwość i was #!$%@? do piekła żywcem nie wrzucił pedały #!$%@?. I tak się za was pomodlę chociaż was #!$%@? bym #!$%@?ł. #!$%@?łbym was ale bym wam podał ręcznik żebyście wytarli te swoje brzydkie mordy z krwi. Tak was #!$%@? nienawidzę. Cwele #!$%@?. Papieża wyzywacie a co on wam #!$%@? zrobił? Że głosił dobro? Że mówił dobre rzeczy? Że nawoływał do pokoju? To jest #!$%@? takie złe? Ty #!$%@? pedale co dźwigasz te sztangi #!$%@? ty #!$%@? Młody Socjalisto #!$%@? w dupę. Co ty #!$%@? dźwigasz i... Sam jesteś #!$%@? polakiem. Co? Wyrzekniesz się polskości? Ni #!$%@?! Jesteś #!$%@? polakiem, niestety. Dźwigasz te #!$%@? jakieś gówna i "hoh" ręczniki wielki kozak bym cię tak #!$%@? kopał jak kurczaka ty #!$%@? cwelu. Ty Trup #!$%@? czy tam Trup Jana Pawła Drugiego co ty #!$%@? ty pedale #!$%@?. Bym cię #!$%@? spotkał to bym cię #!$%@?ł tymi rękoma ty #!$%@?ńcu. Byś #!$%@? przepraszał, byś #!$%@?... przepraszałbyś #!$%@? jakbym cię spotkał na ulicy ty pedale dwudziesto-#!$%@?-kilogramowy. Cwele obrażajcie Boga, obrażajcie Jezusa. OK, możecie przyjąć taką #!$%@? hipotezę, że nie ma Jezusa, nie ma Boga. W porządku. Ale #!$%@? jeżeli on jest. Jeżeli umrzecie, jeżeli On wam się przedstawi, pokaże wam co wy ty #!$%@? piszecie. I co wy mówicie? Posracie się #!$%@?. Posracie się #!$%@? obiecuję wam to! Dlatego ja mam to w dupie co wy se tu piszeta. Piszta se #!$%@? dalej. Mam to w piździe. Ja i tak wierzę w Boga, w Jezusa mam #!$%@? kochającą rodzinę, córkę. W #!$%@? was mam! Pisać #!$%@? najgorsze głupoty. A wy tu mówicie o miłosierdziu, że i co ja mam nadstawić drugi policzek? Dupę wam mogę nadstawić żebyście oblizali pedały #!$%@?. Co ja będę leżał, będziecie mnie kopać oczerniać moją wiarę #!$%@?? Co wy myślicie, że katole to są #!$%@? jakieś cioty? Pedały? Ja #!$%@?.. Ja i murzyna kocham i #!$%@? żółtka kocham i wszystkich, i żydów. Ja nie mówię, że ten jest taki, ten jest gorszy. Czy Polak czy Rumun czy Cygan. Jesteś człowiekiem to pomóż drugiemu człowiekowi #!$%@? #!$%@? Młody Socjalisto śmiejesz się bo Polak ręcznik ukradł ty #!$%@? #!$%@?? Jakbym miał trójkę dzieci na wykarmianie to ręcznik sprzedał za dwa złote na chleb to byś się #!$%@? śmiał ty #!$%@?? Taki jesteś kozak #!$%@? bo się śmiejesz z cudzego nieszczęścia? Jakby miał pieniądze to by nie kradł tych ręczników ty #!$%@? pedale #!$%@?. Brak mi słów #!$%@? na was cwele #!$%@?. Popiełusznik #!$%@?, Trup Jana Pawła, Młody Socjalista. Trup Jana Pawła teksty ma #!$%@? #!$%@?. Przepisuje to chyba z google to wyszukujesz ty #!$%@? cioto #!$%@?. A ten #!$%@? Młody Socjalista następny pedał #!$%@? ja mówię #!$%@?, ja wierzę w Boga i wierzę w Jezusa i możecie ich wyzywać #!$%@? bluźnić Ja jeszcze bardziej się cieszę i współczuję #!$%@?. Współczuję waszych #!$%@? mózgów. Przepraszam raczej #!$%@? brak #!$%@? tych mózgów. Bo jeżeli ktoś nie wierzy to OK #!$%@? to. Jeżeli ty masz jakiegoś swojego Allaha #!$%@? Budde to ja nie wejdę na stronę do kogoś kto #!$%@? kocha Allaha czy Budde i nie będę mu wrzucał bo ty jesteś #!$%@?. Jeżeli ktoś wierzy w Jana Pawła Drugiego czy w Jezusa niech sobie wierzy niech mi nie wchodzi w drogę. Niech sobie wierzy. Ja też wierzę oczywiście w Jana Pawła Drugiego, że był dobrym człowiekiem i wierzę w Jezusa. Dlaczego #!$%@? ubliżasz takim ludziom na przykład ty pedale #!$%@? Młody Socjalisto #!$%@? albo ty Janie Pawle #!$%@? ty #!$%@? Trup Jana Pawła Drugiego ty jesteś #!$%@? trup duchowy ty pedale #!$%@? a nie Trupie Jana Pawła Drugiego ty #!$%@? cwelu bo brak mi na Ciebie słów. Ja jestem katolikiem jestem chrześcijaninem z krwi i kości i ty możesz se #!$%@? krzyczeć na ulicy #!$%@? niszczyć zdejmować bo mnie to #!$%@?. Ja nie jestem #!$%@? pedałem i nie lubię #!$%@? Radia Maryja i Ojca Rydzyka bo mnie to też #!$%@? ale jeżeli byś mi wszedł z butami do domu i zdjął krzyż #!$%@? z mojego pokoju to bym cię #!$%@? zabił. Bo ja mówię jestem wierzący, nie jestem #!$%@? jakiś #!$%@? #!$%@? katol, który nie wiem... Bo jestem katolikiem ale nie taki, że jak moher #!$%@?, że będzie #!$%@?ł od rzeczy tylko ja znam swoją wiarę. Wiesz co to jest #!$%@? Ojciec Pio? Wiesz co to są objawienia w Fatimie? Wiesz ile jest #!$%@? cudów potwierdzających istnienie Boga? Oczywiście ty będziesz #!$%@? mówił, że to jest #!$%@?, oszustwo! Wiesz co to są stygmaty? Poczytaj ty #!$%@? pedale jeden z drugim. #!$%@? ty Socjalisto ty #!$%@? #!$%@? ty, ty Truposzu i ty tam #!$%@? ty Popiełuszniku #!$%@? w dupę poczytaj o tym #!$%@?. Wiesz ile jest cudów #!$%@? boskich? Ty byś się... Ty się #!$%@? nie boisz, ty jesteś takim kozakiem. A może masz dwa złote w kieszeni #!$%@? i... A ty #!$%@? pop... Ty #!$%@? Socjalista se kupiłeś sztangę i #!$%@? taki kozak jesteś? Bo ty masz #!$%@?... Bym cię #!$%@?ął #!$%@? pełnym ciałem z obrotu to byś się #!$%@? zesrał pedale #!$%@?. Taki kozak na Youtube'ie. Taki prowokator jesteśta #!$%@?? Ja nie muszę prowokować bo jestem sobą i nigdy w życiu bym czegoś takiego nie wstawił na Youtube'a. Bo wiecie, że jest katolików w #!$%@? w Polsce i wiecie, że dużo reakcji... Co wy chcesz być w Uwaga TVN pedale #!$%@?? Zapomnij #!$%@? ty! Chcecie być sławni bo takie coś wstawiacie? Ludzi obrażacie, Boga? Jeden z drugim pisze na Youtube'ie, że to jest #!$%@? niebieska na Boga. No ty jesteś #!$%@? pedał #!$%@? no. Ja to nie wiem, jak umrzesz... Jeżeli Bóg jest bo ja wierzę na sto procent, że jest. A jeżeli jest... Bo jest! Chociaż nie chcę ci tego wmawiać bo jesteś tak #!$%@? głupi jeden z drugim, że #!$%@? szkoda słów... To będziecie mieli #!$%@?. Tylko mówię... Jeszcze możecie się nawrócić #!$%@? i przebaczy wam wszystko Jezus, Bóg to co mówicie. Ale #!$%@? jeżeli tak będziecie dalej postępować, tak będziecie #!$%@? propagować to życzę szczęścia. Życzę #!$%@? szczęścia. I szczerzę wam powiem w #!$%@? was mam to co piszecie. #!$%@?ę was szczerze mówiąc. Bo jestem za inteligentny żeby #!$%@? musieć się #!$%@? denerwować. Chociaż powiem, że mnie #!$%@? niesamowicie tym co tu wstawiacie. Ten #!$%@? pedał #!$%@? Socjalista se ćwiczy, macha se rączką #!$%@? jaki ma biceps. Co ty #!$%@? masz za łapę? Ty łapy #!$%@? #!$%@? nie widziałeś! Łapa... Jeszcze trzeba #!$%@? umieć nią ruszać! A ty #!$%@? ruszasz chyba tylko skórą swojego ojca ty pedale #!$%@?. Masz łape? Bo ty pomachasz mi tu #!$%@? sztangą? Ty #!$%@? wiesz co to jest szybkość #!$%@?? Technika? Rotacją głową? Bym ci przypier... Byś #!$%@? tą łapę zanim byś podniósł to byś #!$%@? już leżał na ziemi ty #!$%@? pedale He-Manie #!$%@? chcesz tutaj mi #!$%@? przykozaczyć? Myślisz, że się ktoś przestraszy? Na pewno nie ja! I ty #!$%@? Truposz Jana Pawła Drugiego co ty tu #!$%@? piszesz ty pedale? #!$%@?, że stary cię już nie rucha w dupę to #!$%@? musisz się wyładować tutaj na Bogu? A #!$%@? wam w dupę! I wieżę, że Bóg mi to wybaczy. I drugiego policzka nie nadstawię i co? Wy będziecie mi bluźnić #!$%@? na Boga na Jana Pawła a ja mam was głaskać i powiedzieć kocham was? Wybaczam wam to, wszystko wam wybaczam bo Bóg kazał ale #!$%@? was jednocześnie w dupę! I #!$%@? wam w dupę, do ciebie Młody Socjalisto zwłaszcza, Trup #!$%@? Jana Pawła też #!$%@? i do Popiełuszki i do wszystkich #!$%@? prowokatorów #!$%@? którzy wstawiają takie filmy. #!$%@? wam w dupę! O! I możeta mi #!$%@? pysiora siorbać bo ja się was #!$%@? nie boje. Bo ja mogę um... Ja mogę teraz #!$%@? umrzeć #!$%@? za Jezusa. Możesz mnie #!$%@? zastrzelić i umrę #!$%@? z uśmiechem na twarzy, że umarłem za Pana Boga. Bo to jest dla mnie sens życia jakby nie to, to bym se dawno #!$%@? już podciął żyły. Dlatego się nie boje #!$%@? z nikim bić, nigdzie #!$%@? iść bo wierze, że #!$%@? Bóg mnie zbawi i wierze, że jak umrę to wierzę, że umrę i będę potem z Bogiem. I was #!$%@? w dupe dlatego się nikogo nie boje. Może jestem psychiczny... Tak! Piszcie, że jestem psychiczny, może i jestem bo kocham Boga i Jezusa. Jeżeli to jest psychiczne to #!$%@? się! Ja się #!$%@? nikogo nie boje. Nawet Boga się nie boje bo wiem, że jest miłosierny. A was #!$%@? w dupę cwele i drugiego polika nie nadstawie. Tylko bym przekopał jednego drugiego, rzucił ścierę żebyśta se wytarły krew. I na koniec #!$%@? wam w dupę! Na razie pedały #!$%@?!
kvtasjusz-mgbewe - Ty Młody Socjalisto ty pedale #!$%@?. Ciebie i Trupa wziąłbym #!$%...

źródło: IMG_0251

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz