Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SkrytyZolw Popatrz na żeby z prawej albo ta jedynkę obok. Koleś ma taką próchnice że "wnetrze" zęba prawie nie istnieje xD
On lekko wiertłem dotknął i przeszło na wylot xD

Czasami jak widzę takich ludzi to zastanawia mnie czy oni nie odczuwają bólu. Przecież żeby bolą jak cholera więc jak można chodzić z mega dziurami, które są widoczne dla drugiej osoby xD Ci ludzie albo mają jakąś zajebista wytrzymałość na bol albo
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Mając zaawansowaną próchnicę opracowuje się ją wiertłami na końcówce wolnoobrotowej, nmraczej nikt nie wjeżdża w to turbiną. Chociaż w sumie, nigdy nie wiadomo xD
Poza tym to co widać to jeszcze nie jest bardzo zaawansowana próchnica xD Są tacy co chodzą z dziurą, w którą można palca włożyć. Prędzej mogło dojść do resorpcji wewnętrznej korzenia (tylko po co przebijać się tak przez dziąsło xD).
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: ząb to nie jest masło, że jak przypadkowo zamkniesz gębę to wiertło jest po drugiej stronie zęba. tu raczej jakaś pato historia miała miejsce a nie klasyczne leczenie u zawodowego stomatologa. a jak u stomatologa to obstawiam co najmniej jakieś #narkotykizawszespoko
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: ale tu się ktoś przewiercił przez korzeń OD ŚRODKA. jakby ten ząb miał taką próchnicę że korzeń by miał konsystencję zupy to wierz mi korona zęba nie wyglądałaby tak jak na zdjęciu
  • Odpowiedz