Wpis z mikrobloga

zresztą różnica jest taka że jedno z ich istnieje a drugie nie xd


@visas: sugerujesz że miss universe nie istnieje? Co za dzban x D
  • Odpowiedz
no nwm moim zdaniem miss lepiej od niego wygląda


zresztą różnica jest taka że jedno z ich istnieje a drugie nie xd


No nie wiem. Moim zdaniem miss wygląda lepiej od niego.

Z resztą różnica jest taka, że jedno z nich istnieje, a drugie nie. xd


@visas: Chłopie, dlaczego nie stosujesz interpunkcji oraz dużych liter?

W szkole podstawowej tylko bywałeś, a nie uczyłeś się w niej?

Nie szanuję - ha, tfu
StaryWedrowiec - >no nwm moim zdaniem miss lepiej od niego wygląda

zresztą różnica j...

źródło: jesteś_niechlujny

Pobierz
  • Odpowiedz
@visas: Chłopie, dlaczego nie stosujesz interpunkcji oraz dużych liter?


W szkole podstawowej tylko bywałeś, a nie uczyłeś się w niej?


Nie szanuję - ha, tfu


@StaryWedrowiec: Mógł mieć wywalone na przecinki, ale pewnie w szkole miał więcej kolegów od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nic straconego! Zamiast wrzucać wysrywy o przecinkach na wychodek.pl, to mógłbyś się wybrać do specjalisty i w końcu coś zrobić ze
  • Odpowiedz
Mógł mieć wywalone na przecinki, ale pewnie w szkole miał więcej kolegów od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nic straconego! Zamiast wrzucać wysrywy o przecinkach na wychodek.pl, to mógłbyś się wybrać do specjalisty i w końcu coś zrobić ze swoim autyzmem.


@poloyabolo: Kolejny farmazon, co wie wszystko i zna wszystkich.

Tak, nie mam kolegów od dziecka, nikt mnie nie lubi, mam małego fiuta i właśnie dlatego
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Dlaczego popełniasz błędy leksykalne — "z resztą" zamiast "zresztą", "miss" zamiast "Miss"; wprowadzasz własne normy dotyczące użycia emotikonów i emoji (norma użytkowa wskazuje, że przed emotikonem czy emoji można nie stawiać kropki, co więcej — zazwyczaj się nie stawia), a ponadto używasz dywizu zamiast pauzy lub półpauzy? Chciałeś brzmieć mądrze, a stałeś się wybitnym przypadkiem niechlujstwa, a co gorsza — hiperkorekcji. Jeśli ktokolwiek powinien wrócić tutaj do szkoły, to przede
  • Odpowiedz
@Brn1129: Ponieważ piję do PODSTAWOWYCH zasad pisowni, a nie wiedzy akademickiej. Sam nie studiowałem filologii polskiej i wiedza wychodząca poza poziom podstawowy jest wiedzą, którą nabywam z czasem, korzystając z wyszukiwarki.

Nie piję do braku kropki przed emotikoną, ale do kropki postawionej po niej. Przykład debilnego zapisu: Lubię placki :) .

"Z resztą" akurat napisałem błędnie, bo robię w jednym czasie kilka rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że ta forma,
  • Odpowiedz