Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Już naprawdę jestem na skraju poddania się, jeśli chodzi o szukanie tej drugiej połówki.
Niby jestem jeszcze młoda, atrakcyjna itd. ale mam wrażenie, że znalezienie teraz kogoś ogarniętego i zgranego z tobą jest ultra ciężkie.
Jak widać, nie tylko płeć męska ma pod górkę.
Jak tak dalej pójdzie, to będę szukać na wykopie XDDD
#zwiazki #rozowepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
  • Odpowiedz
ogarniętego i zgranego z tobą jest ultra ciężkie.


@mirko_anonim: co to znaczy że zaradny i ogarnięty?
ze ma mieszkanie na własność w wieku 24 lat i zarabia 10k netto?

takich ludzi jest mało :p

a szukasz wśród zakolaków, czy jednak wyglad jest najważniejszy? :p
może umów się z tym miłym Maćkiem który łazi za tobą już pół roku?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Same here, ale szukam normalnej kobiety. Ale możesz wytłumaczyć jak to wygląda z twojej strony? Ja mam mnóstwo par, ale co z tego skoro większość nie odpisuje albo nie jest zainteresowana spotkaniami, przekłada i odwołuje spotkania, konatkt nagle się urywa, okazuje się, że coś jest z nią mocno nie tak. Mam wrażenie, że nigdy nie znajdę kogoś normalnego. Na wykopie też próbowałem i niestety też ciężko, same jeb*ięte
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim Pewnie wiele zależy jak definiujesz pojęcia, które tu padły, ale ogólnie szukanie partnera nie należy do rzeczy łatwych. A co do szukania na Wykopie, to moim zdaniem jest równie dobre, co szukanie w jakimkolwiek innym miejscu, pełnym bardzo różnych ludzi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a ile ty masz lat i skąd orientacyjnie jesteś?
Pewnie jesteś w kimś szaleńczo zakochana i co chwile porównujesz kogoś do tej osoby…

No ja tez chciałbym fajną i ogarniętą dziewczynę, ale zwyczajnie jestem #!$%@? brzydki (,) xd
No i tez uganiam się za jedną, bez sensu
  • Odpowiedz
Wystarczy obniżyć trochę wymagania i nagle się okazuję że pełno będzie kandydatów


@1masa: Moje wymagania: nie może chcieć mieć dzieci, nie może nadużywać alkoholu, musi mieć podobne poczucie humoru, być empatyczny i musimy nadawać na tych samych falach (bo podstawą jest dla mnie przyjaźń) - które z nich powinnam wykreślić, żeby nagle znalazło się pełno kandydatów? Patrząc na Polaków, to chyba to z alkoholem xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w pewnym wieku zaczyna się problem z poznawaniem fajnych ludzi bo ci zazwyczaj już dawno zajęci. Aplikacje typu tinder badoo to największy ściek. Byłem może na 4 randkach z tych portali i każda kobieta miała jakiś problem. Sobie odpuściłem bo tylko w depresję można wpaść jak co 10 odpisze, z tego co 3 się umówi i co 5 przyjdzie na spotkanie a potem i tak się okazuje że nie wygląda
  • Odpowiedz
Ktoś kto zaczyna przygodę na tinderze raczej nie będzie miał super fotek jak z Instagram i porywające go opisu a ten co grasuje od lat będzie miał wszystko dopracowane już do perfekcji.


@rwrcrw: to jest dla mnie magia

To oczywiste że tacy goście to babiarze, ale mimo wszystko kobiety i tak do nich ciągną :p
  • Odpowiedz
bo potem rodzice męża zaczynaja mu truć dupe ze już jest czas na dzieciaki.


@GrafikaUltraHaDe: To jest jego życie czy jego rodziców? Nie ma co się potem dziwić, że jest tyle nieszczęśliwych małżeństw i ich dzieci ze zrytą psychiką, skoro ludzie zamiast żyć po swojemu, to robią to, czego chcą rodzice.

@Ulfric_Stormcloak: Że wielu Polaków nadużywa alkoholu, wielu z nich tylko szuka okazji do picia, a alkohol pojawia się przy
  • Odpowiedz