Wpis z mikrobloga

Jakieś rady jak pisać licencjata? Taki mam temat, że raczej ciężko bez wspierania się literaturą cokolwiek napisać. Niby jest to praca odtwórcza, ale z drugiej strony raczej głupio praktycznie do każdego zdania dawać przypis. Z trzeciej zaś strony, jak przeglądam książki/artykuły tematyczne to potrafią i po pół strony odnośników dawać.

Drugi mój problem to gapienie się przez 30 minut w Worda i nadmierne rozkminianie jak coś napisać. Pisać i nie przejmować się?

#studbaza #studia
  • 7
@bezprzypau: zacznij od wstępu, to zazwyczaj czyste lanie wody. Pozniej sobie rozpisz rozdziały, podpunkty w nich i jazda. Z przypisami to ciężko mi powiedzieć bo u mnie praca była w większości tworem własnym, nawet bibliografii za bardzo nie miałem bo nie było do tego materiałów
@bezprzypau: szukasz filmów na YouTube związanych z tą tematyką i przepisujesz do Worda to, co tam mówią. Ewentualnie zagraniczne źródła na przykład z Academia oraz Researchgate i Tłumacz Google. Antyplagiat nie wykryje. Nie pytaj, skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strigiformesman: rozdziały już sobie wypisałem, wstępu też coś tam mam. Chyba dopisze sobie te podpunkciki, jak radzisz i bede probowal je rozwijac.

@m__w dobree. Wlasnie sie zastanawialem czy lapy antyplagiatu siegaja tez do zagranicznych zrodel ( ͡º ͜ʖ͡º)