Wpis z mikrobloga

Okrąglutki i pachnący mocną wodą kolońską Aleksander Kwaśniewski podpisujący 12 marca 1999 roku akt przystąpienia Polski do NATO.
To dzięki jego wrodzonej umiejętności picia wódki i przede wszystkim wiedzy z kim ją pić (m.in. z którymi generałami i którymi politykami) dzisiaj możemy mirkować spokojnie, kiedy w tym samym czasie za naszą wschodnią granicą spadają bomby. Dziękuje Panie Prezydencie.
#kwachu #kasniewski #polityka
Pobierz zloty_wkret - Okrąglutki i pachnący mocną wodą kolońską Aleksander Kwaśniewski podpis...
źródło: comment_1646530254hD5rAnlKGkuIq3zuNdO5b2
  • 32
@MordechajGajusz: to poczytaj troche ( ͡° ͜ʖ ͡°) widac jestes zbyt mlody aby pamietac Leszka Walese i Havla stojacego na konferencjach najpierw demokratow, potem republikan. Wszystko jest zapisane i podane jak na talerzu. Chyba ze znasz jakas inna alternatywna wersje wejscia dzisiejszego Visegrad do NATO?
polecam poczytać historię dołączenia do NATO, bo Kwaśniewski to miał właśnie tyle do powiedzenia, że mu dali dokument do podpisania. To już Wałęsa miał, więcej choć zmieniał w trakcie swoje zdanie. natomiast oni nie mieli nic do gadania w tej kwestii. Starania wejścia do NATO były podejmowane już po 89 natomiast dopiero po wyjściu wojsk radzieckich podejmowano jawne działania w tym kierunku. (głównie to rząd, lobbyści, czy politycy jak Olszewski na początku
@onepnch Jeśli nawet był jednym z lepszych jacy zasiadali na stanowisku po 89 w naszym nieszczęśliwym kraju, to daleko mu jeszcze do prawdziwego męża stanu.
przypomnę:

- koleś bez wyższego wykształcenia , nie to że mi to przeszkadza, ale kłamał, że ma
- słabe wykształcenie tłumaczy, że pijany obchodził rocznicę zbrodnii katyńskiej w Charkowie
- z afery Rywina o której szczegółach wiedział stwierdził, że się nie będzie tłumaczył, bo tak
- afera
@zloty_wkret: Oleksy o Kwaśniewskim:
G: A wracając do twojego przyjaciela Millera i Kwaśniewskiego, żeby tak razem ocenić. To są takie skończone żule...
O: Teraz odkryłeś?
G: ...i takie chu.. i taka młodzieżówka.
O: I obaj mnie zwalczali w różnych fazach.
G: To nawet dobrze było, że cię zwalczali.

O spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję

O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
G: To mogłeś się całować z nim.