Wpis z mikrobloga

#ufo #mh370
A więc piłka znów wróciła na boisko( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc na filmiku satelitarnym mamy współrzędne GPS celownika, które to zgadzają się z tymi z wykrytym potem samolotem.
Co najlepsze współrzędne był dopiero dostępne kilka dni po tym jak filmik wyszedł do sieci.

Rzekome współrzędne nie są w ogóle rzeczywistą pozycją satelity. Są to raczej współrzędne, które znajdują się w centrum kadru wizjera.

Teraz, gdy wiemy, że współrzędne pokazują, gdzie skierowany jest celownik, pozwala mi to sądzić, że ktokolwiek to sfilmował, miał dostęp do rzeczywistego sygnału satelitarnego. Przejął kontrolę nad rzeczywistym kanałem i powiększył go.

W sumie jest 7 punktów danych i tworzą one bardzo ciasną linię wokół ostatniej znanej pozycji mh370.

Wkrótce pojawi się dłuższy post pokazujący 7 punktów i to, jak silnym dowodem jest to, że satelita pogodowy dopasował chmury widoczne na filmie! Stay tuned


https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/16a36xv/new_satellite_images_panning_coordinate_tracking/

@Usunelem_Konto
  • 8
  • Odpowiedz
@Kwatermistrz: No ale jak to?!!! Debooooonkerzy, debooonkowali całe 2 nagrania na podstawie 1 klatki z gry, z wpisu opublikowanego przez 1 dniowe konto, które dzień później zostało usunięte. Od początku piszę, nagranie jest prawdziwe, i takich nagrań rząd posiada bardzo dużo. Zbyt dużo się pokrywa, lokalizacja gps, obraz termalny, samoloty "widmo" na radarach, wypowiedzi malezyjskiego wojska, nieudostępnianie danych z zapisu urządzeń z niedalekiej amerykańskiej bazy, telefony aktywne 3h po utraceniu łączności,
  • Odpowiedz
@Kwatermistrz: wystarczy, że zdebunkowali nagranie rzekomo zrobione z drona, to ze satelity przecież miało efekt z jakiejś gry
nie dziwi was to, że ktoś zamieścił to na yt, potem co kilka miesięcy reuploadowali to nagranie aż w końcu szury z reddita podchwyciły temat
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: czyli to, że ktoś po jednym dniu usunął konto jest dziwne, ale to że sam autor filmu nigdy się nie ujawnił to nie
ja wyobrażam sobie te wszystkie powiadomienia od szurów z reddita, też bym konto usunął
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: @Kwatermistrz otóż nie tym razem.

Na tym fragmencie widać coś co wg. mnie jednoznacznie wskazuje, że efekt portalu został nałożony na oba filmy: https://streamable.com/aya5oc

W normalnym trybie nie widać tych białych kropek na górze, pojawiają się dopiero przy podkręceniu krzywych. Dziwnym trafem dokładnie te same kropki widać na rzekomym filmie z satelity, w momencie gdy portal znika razem z samolotem.

Moja teoria jest taka, że osoba, która wrzuciła pierwszy solidny
  • Odpowiedz