Wpis z mikrobloga

@ardan95:

ID od Pulze, nasrane dlatego sobie kupiłem wszystkie w sumie na testy. Ciągle uważam, że są o wiele lepsze niż klasyczne (chociaż paliłem +- 10 lat), ale to też kwestia człowieka i przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@N0vember:

W tym momencie już tak. Na początku też było mi ciężko i paczkę Pueblo miałem przy sobie, ale potem jakoś już się przyzwyczaiłem i tak zostało.

Jak w sklepie nie ma, to nie mam problemu kupić klasycznych, ale i tak potem stwierdzam, że jednak wolę podgrzewane.
  • Odpowiedz
@N0vember:

W przypadku ID średni koszt 20 wkładów, to 11,5. Z drugiej często masz jakieś promocje i obniżki przy zakupie (ostatnio zapłaciłem 15 za 2 paczki).

Też zależy jak ktoś pali, ja jak pije, a robię to często, to szybciej mi schodzi, ale generalnie jedna paczka to u mnie +- 1 dzień.
  • Odpowiedz
ID od Pulze, nasrane dlatego sobie kupiłem wszystkie w sumie na testy. Ciągle uważam, że są o wiele lepsze niż klasyczne (chociaż paliłem +- 10 lat), ale to też kwestia człowieka i przyzwyczajenia.


@Jaque: Orientujesz się czy którakolwiek firma ma wkłady beznikotynowe?
  • Odpowiedz
@aresius:

Z tego co wiem wszystkie zawierają nikotynę. Jest prywatna firma produkująca wkłady beznikotynowe, które są kompatybilne z urządzeniem Iquos i Lil Solid natomiast podobno (nie testowałem) smak i jakość pozostawiają wiele do życzenia.
  • Odpowiedz