Wpis z mikrobloga

Już wiadomo skąd te pozytywne słowa Wojewódzkiego o Konfederacji.
To jedyna partia, która dba o takich cwaniaków, którzy wyruchali własnych inwestorów napędzając ich w piramide finansową i pracowników pozostawionych bez wypłat.

To jest ten dziki kapitalizm, który ma wam do zaprezentowania partia szurów i odklejenców.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wojewodzki #palikot #polityka
Clefairy - Już wiadomo skąd te pozytywne słowa Wojewódzkiego o Konfederacji. 
To jedy...

źródło: wojewodzki

Pobierz
  • 5
@Clefairy: Cwaniacy głosują na Konfederacje, która o nich dba, ale należy pamiętać, że nieroby oraz osoby niezaradne głosują na PiS, KO i Lewice, które będą o nich dbały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem dlaczego op jest zdziwiony, że ludzie głosują na tych, którzy ich wspierają XD
@makaronzjajkiem: Maluje jak coś się trafi, z 4-5k wpada, ale zbyt mało zleceń żeby wypełnić tyle czasu ile mam i nie mogę znaleźć pracy na etacie, zarabiać zarabiam, ale odwala mi od zbyt dużej ilości wolnego czasu, porobie z 7-10 dni miesięcznie i nie mam zajęcia na kolejne dni, a jestem typem osoby, której odwala bez zajęcia XD
To jedyna partia, która dba o takich cwaniaków, którzy wyruchali własnych inwestorów napędzając ich w piramide finansową i pracowników pozostawionych bez wypłat.

@Clefairy: Za to w PiSie, PO i innych partiach żadnego cwaniactwa, nepotyzmu i przekrętów nie ma. Amber Gold to pewnie też Korwin założył.