Wpis z mikrobloga

#rolki

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kolejnymi rolkami. Przeważnie kręcę dłuższe dystanse ( 30-60km). Przez ostatnie 2 lata jeździłem na Imperialach 80 i chciałem teraz przesiąść się na coś szybszego, ale też byłoby fajnie gdyby w miarę sensownie dało się poruszać na nich po mieście.
Myślę o kilku modelach : Rollerblade Rev BOA 125, Seba Marathon 325, FR FR1 325 INTUITION.
Uwagi i opinie mile widziane. Jeśli macie swoje propozycje, to również z chęcią poznam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
Powerslide Arise


@Vetinari: Nie wiem czy słusznie, ale Powerslide odrzuciłem na wstępie ze względu na przeżycia jakich dostarczają mi imperiale. Są na mnie wąskie i ściskają w kostkach, odciski itp. Boję się, że w tym modelu może być podobnie. Na Bladeville widzę teraz duży rabat na ten model ze względu na końcówkę rozmiarówki (dostępne za 1600).
@ReeceWithouterpoon Dzięki za wskazówki. Rollerblade nie wybrałeś ze względu na długość szyny, która mocno określa
  • Odpowiedz
@encart30: ja jeżdżę na ufr bo fajne szyny są na montaż ufs i od ponad roku nawet nie myślę zmieniać kizer element 90 z rockeringiem. Ale jeżdżę na nich na kołach 80 bo UC z profilem full radius i 88a twardości to jest nadkoło. Większe rozmiary się nie umywają do ich wytrzymałości, tego jak przyjemnie się toczą i faktu, że mają bardzo dużo urethanu.
  • Odpowiedz
@encart30 mi się lepiej jeździ na nich niż na 80. Szybciej, większe i mniejsze dziury nie stanowią problemu, po chodnikach z kostki też się przyjemniej jeździ. Ale trzeba się przyzwyczaić do trochę innego stawiania stóp ze względu na to że są dłuższe. Są tylko mniej skrętne niż zwykle 80. Ale coś za coś. Najlepiej mieć obie wersje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to ty, no nie odpisałeś mi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kruszyn99: Zamówiłem kilka dni temu z Bladeville BOA i dziś dostałem maila, że nie mają na stanie i zrobią mi zwrot gotówki. Szkoda bo była dobra cena. Chyba marne szanse, żeby się jeszcze poajwiły w tym sezonie. Generalnie niewiele jest miejsc gdzie są dostępne.
  • Odpowiedz