Wpis z mikrobloga

Podróże kształcą, jak ktoś ma jakieś doświadczenia z żoną z zagranicy zdobytą na jakimś np. matrymonialnym targu, to chętnie się dowiem jak się takie rzeczy w praktyce załatwia itp. itd. Nie chcę żadnego treningu #blackpill, #whitepill szanuję i jak już zupełnie stracę nadzieję, to tą drogą pójdę. Mogą być też linki do materiałów z tą tematyką.

https://vm.tiktok.com/ZGJnN2nVL/

#przegryw #przegrywpo30tce #niebieskiepaski #rozowepaski #matrymonialne
  • 11
  • Odpowiedz
@wojtek-m: mam doświadczenia w próbowaniu.
Byłem w Tajlandii i na Filipinach.
W Tajlandii największym problemem było, że Tajki są niewyobrażalnie wręcz brzydkie.
Na Filipinach zaś nie byłem w stanie pójść na żadną randkę, bo traktowały mnie jak śmiecia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemesiss: Kiedyś chodziłem na divy, ale teraz interesuje mnie "związek", nie tylko keks a i sam keks bez udawanych orgazmów jest lepszy nawet ze średnią.
  • Odpowiedz
  • 0
@sqlserver: Widziałem filmiki z Tajlandii, nie tylko jakiś "wybranych" miejsc, ale i z ulic. Powiem tak - sprawa gustu. W Tajlandii są jakieś targi matrymonialne? Co do filipin to nie pisałem o jakiś "Tinderach", tylko o targach matrymonialnych (ponownie zaznaczam). Przy okazji, dlaczego filipinki traktowały cię jak śmiecia? Wybierałeś do randek jakieś bogate czy co? To mnie ciekawi i jak możesz rozwiń temat.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtek-m: Szkoda, że znowu ktoś ma coś do powiedzenia, ale nikt z nich nie próbował targów matrymonialnych. Nie pytam, czy się za coś takiego brać, tylko o informacje jak coś takiego wygląda w praktyce, bo Polskie media lubią milczeć na ten temat (bo w końcu jest tyle samotnych madek w Polsce z bardzo "niskimi" wymaganiami itp. itd. tia...)
  • Odpowiedz
@Nemesiss: i HIV złapać? Wyjazd do Azji na dziwki to najgłupszy pomysł jaki istnieje. Podobno ponad 50% heteroseksualnych nosicieli HIV w Norwegii złapało to w Tajlandii.
Ceny są niskie, w stylu 200-300 PLN za całą noc, ale nie jestem debilem żeby próbować.
  • Odpowiedz
@wojtek-m: nie byłem na targach matrymonialnych, to jest raczej coś rzadkiego i trzeba wiedzieć gdzie i kiedy.
Kobiety nie lecą na pieniądze więc celowanie w jakiekolwiek daje identyczny wynik.
  • Odpowiedz
  • 0
@sqlserver: No właśnie takie "gdzie i kiedy" mnie bardziej interesuje. Co do tej ostatniej kwestii nie będę wchodził w dyskurs, bo to nie temat mojego postu, ale dziękuję za cokolwiek.
  • Odpowiedz