Wpis z mikrobloga

#ukraina Chyba mamy ostatnio na tagu nowy prikaz by usuwać wszystkie komentarze w swoich wątkach które nie pasują do prowadzonej przez siebie narracji - gdy kolejny raz czytam "Komentarz usunięty przez autora Wpisu" to wiem ze mam do czynienia z osoba o bardzo niskim IQ ktora nie potrafi odpowiedzieć na odmienna argumnetacje i opinie, trafilem prawda ? @SzopDemaskuje czy @MurLand ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@Atryu: Może się pochwal co u mnie napisałeś.

wątkach które nie pasują do prowadzonej przez siebie narracji

czynienia z osoba o bardzo niskim IQ ktora nie potrafi odpowiedzieć na odmienna argumnetacje i opinie, trafilem prawda ?


Szczeliłeś srake u mnie we wpisie typu - Zielonka ruska onuca. I #!$%@? coś o dyskusji, jesteś zwykłym botem i płaczesz że mam ciebie w dupie, wieczna beka z was
@gryyyn: Koleś mi napisał w komentarzu ">kolejna zielonka ruska onuca" a potem zkłada nowy temat gdzie pisze

nie potrafi odpowiedzieć na odmienna argumnetacje i opinie, trafilem prawda ?


To jest jakiś zwierzak a nie istota ludzka xD
@Atryu: moge nasrać też na rosje żydów niemców i lgbt dasz mi za to nagrode? Dlaczego boli cię sranie tylko na nich masz żone ukrainke? Ja w odróżnieniu od ciebie mam stycznośc z setką ukrainców w tygodniu więc mam lepszy obraz tego jak to wygląda niż bezrobotny giimbus co siedzi na disccordzie z kolegami i pucuje berło do ofensywy w dupie mojej starej
@SzopDemaskuje: No dziwne, że cytujesz coś, czego nie można zweryfikować boś to #!$%@?ł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I odzywasz się samemu robiąc wysrywy bez zapoznania się z tematem. Tak istota ludzka nie robi. XD
I jeszcze te teksty o matce, masz 12 lat czy co?
@BaysedMan: Jak nie jest psem to się przyzna że napisał dokładnie >Zielonka szczuje na ukraine

Widze takie komentarze po 152 razy dziennie wymieszane z dodakiem RUSKA ONUCO USUN KONTO więc po #!$%@? mam zostawiąc taki spam? Jak tak wygląda wasza merytoryka to XDDDD
@SzopDemaskuje: Nie kłam - napisałem "zielonka i sranie na Ukraine - nowe nie znałem" nadal nie uważam żebym napisał coś co nie jest prawda - srająca sie zielonka w sumie to widać w powyższej wiadomości w stylu zbudowanego 12latka
@Atryu: no i co w tym co napisałeś jest na tyle bystrego żeby nazwać do dyskusją xD dziennie srasz tym komentarzem po sto razy z kolegami xD Ruska onuca to odpowiednik 2137 tacy inteligentni jesteście że doprowadzacie do sparodiowania ukrainy i ich zachowań
@SzopDemaskuje: Jak już pisałem, twoja merytoryka polega na pisaniu emocjonalnych wysrywów o tym, że ukraina płacze o internet, wrzucaniem ruskich memów oraz zachowywaniem się jak rozwydrzony gówniarz. Zanim od kogokolwiek zaczniesz oczekiwać merytoryki, weź popatrz na siebie.
Zapomniałeś o


@gryyyn: Sprawdź moje wpisy to zauważysz, że wystarczy pisać normalnie bez obrażania i manipulacji i magicznie nikt komentarzy nie usuwa. No ale dla ciebie taka dedukcja jest zbyt skomplikowana najwidoczniej.
@Szinako: Jakbym cię nie znał to może bym uwierzył w te bzdury. Tylko, że ja zawsze robię notatki o dzbanach tutaj i wytykanie ci manipulacji i niedomówień = czarna lista i usunięcie komentarza. I to jeszcze na twoim poprzednim koncie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I daruj sobie to biedne ad hominem, pozujesz na merytorycznego obserwatora i nagle wyzywasz ludzi, no logika w #!$%@? zajebista. Taki z ciebie
@Atryu: Tylko, że to gówno prawda i on zawsze usuwa wszystko, co mu nie pasuje do narracji. U niego nie ma dyskusji i normalnej rozmowy. Tylko obelgi, czarna lista i usuwanie nieprzychylnych. A że zostawi coś na pokaz to pokazuje tylko jakim wyrafinowanym lujem on jest. Niech wraca na @Koniasz zamiast zawracać mi po raz 2137 dupsko swoimi biednymi obelgami.