Wpis z mikrobloga

@Tonietak7788990: ja próbuję się skontaktować z sanepidem, i oddać im próbkę swojej prawie skończonej kreatyny, teoretycznie w spisie od sfd nie ma tam mojej partii, ale miałem problemy zdrowotne które się zaczęły rozwijać podczas zażywania - 2 tygodnie w szpitalu leżałem, być może jest to zbieg okoliczności, być może nie, jeśli tylko uda mi się skontaktować z sanepidem i potwierdzić zawartość Hg, to do sądu tak czy siak będzie trzeba pochodzić,
  • Odpowiedz
@Zly_Sen_Rabina: bardzo mi przykro,że miałeś problemy ze zdrowiem i trzymam kciuki żebyś wrócił do zdrowia jak najszybciej.
Szczerze, jestem zdumiona że raczej ludzie nie są zainteresowani podjęcia wspólnego działania w tej kwestii. Nie mogę się przyzwoicie że takie podejście jest typowym w Polsce
  • Odpowiedz
@Tonietak7788990: 602 496 140
Jeśli masz opakowanie skażonej partii, napisz SMS z prośbą o kontakt w tej sprawie. Jest to numer bezpośrednio do prawnika, który zbiera osoby zainteresowane pozwem zbiorowym.
  • Odpowiedz
Czesc,

Spozywalem regularnie kreatyne SFD i mialem problemy od dluzego czasu z przewleklym przemeczeniem, dretwieniem i drzeniem konczyn, bezsennoscia, problemami z koncentracją i bolem glowy. Zrobilem badanie krwi na zawartość rteci pomimo, ze moja partia nie byla wymieniona przez producenta w oświadczeniu jako skażona. Laboratorium zadzwonilo do mnie w trybie pilnym z uwagi na przekroczona normę rtęci we krwi.
Dla pewnosci oddalem jeszcze puszkę do zbadania i czekam na wyniki. Jesli okaże
  • Odpowiedz