Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że Olgierdano mając kobietę, małe dziecko i pracę ma czas żeby dzień i noc pijanym siedzieć na transmisjach lajt na youtubie? #kononowicz

ps. jak w ogóle o 14 w dzień można być już na je banym, ja bym miał moralniaka potem przez miesiac, że zmarnowalem dzień na picie. nawet gdy byłaby to sobota czy niedziela.
  • 20
  • Odpowiedz
@Partyg: Może zapytaj samego Olgierdano, to, że komuś się związek rozpadł to akurat nie jest nic złego ani wstydliwego ani nienormalnego więc powinien Ci odpowiedzieć.¯\(ツ)/¯ wstydliwe byłoby jakby #!$%@?ł i wyrzekł się dziecka czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@szachmat1488: a takie huczne pępkowe organizował z darowiznami od widzów i jednocześnie zapowiadając, że już się odcina definitywnie, bo bedzie miał obowiązki..

Mydli oczy pięknie ale od Mexicano też tak się odcinał - twierdząc, że spełnił swoją misję i to jest już koniec :)

Takiego kalibru to jest człowiek
  • Odpowiedz
to, że komuś się związek rozpadł to akurat nie jest nic złego ani wstydliwego ani nienormalnego


@Major_Gross: Nic złego dla Ola, no chyba, że mnie się rozpadł to wtedy ciśniesz mi na tym tagu ile wlezie. Masz podwójne standardy jak julka z bordeline. ps. nic mi się nierozpadło, ta sama kobieta od 2004 roku.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: ja nie twierdziłem, że ci się rozpadł tylko pisałem, że nie wstawia twoja żona zdj z Tobą więc albo się rozpadł (co uważałem za bardziej prawdopodobne) albo się Ciebie wstydzi. No sorry innej opcji nie ma skoro z innymi facetami jakoś potrafi wstawić ale nie z mężem XD ale też nie pisałem, że to coś złego. Chłopie wiesz ile mi się związków posypało? Pełno.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: a ja wiem? Zapytaj tych którzy lubią pisać takie wysrywy że dziecko nie jest Sradka czy coś w tym stylu a jako argument podają swoje urojenia. Wtedy będziesz wiedział czemu mają podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@PZt37: dlatego wrzucają po kilkaset zdjęć? No ma to sens. Ale nie moja sprawa nie moje życie więc się nie wtrącam ale jak gość się do kogoś przyprdala to odbiłem piłeczkę żeby zobaczył czy to tak miło jest.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@szachmat1488 ogólnie źle to wygląda- ten cug z lajtami zaczął się przed rozprawą (stres) i nadal trwa, chyba wczoraj czy dwa dni temu odpalił strim o 2 czy 3 w nocy. Nie ma szans aby mieszkać z niemowlakiem i pozwolić sobie na takie historie.

Trzymam kciuki z sprawę, chociaż uważam ją za beznadziejną, szkoda żeby się młody chlopak stoczył przez szkolną.
  • Odpowiedz