Wpis z mikrobloga

@BeeTrain: Bo trener jest na lata i widać że trzeba przebudować reprezentacje. Włochy wygrały mistrzostwa Europy a potem nie pojechali na MŚ. Taki jest futbol, jednego dnia jesteś dobry a za pół roku zaliczasz porażki. I tak lepiej dostać wpiertol i już teraz robić porządki niż pudrować trupa.
@Vinizius ja się zgadzam, ale on nic nie zrobił przez 9 miesięcy. Zero nowych twarzy, a nawet wraca do starych. Nic z tego co mówił na prezentacji swojej nie wypełnił. Selekcja, oglądanie ekstraklasy, mieszkanie w Polsce, miał coś tam działać w szkoleniu młodzieży itp. Przyjedzie 2 tygodnie przed kadrą, jakieś powołania zrobi, jakiś skład wystawi i elo. Wiem że to nie jest w 100% jego wina, ale jeśli on nie ma kontaktu
@BeeTrain: On już jest 9 miesięcy? Jak ten czas leci. A z tymi piłkarzami to ja też bym nie chciał mieć nic wspólnego łącznie z Lewandowskim więc nie dziwię mu się że ma z nimi minimalny kontakt. Brzęczka zwolnili bo nie podobał im się styl gry i jego dorobek trenerski, to mają mistrza Europy który zresztą ich ograł i nadal źle.
Te ekstraklasę może oglądać a nawet powinien, ale dobrze wiemy
@Vinizius on właśnie tylko z nimi rozmawia, gdzieś czytałem że z tymi młodzikami to z niektórymi jeszcze prywatnie nie rozmawiał od momentu objęcia kadry. No ja też bym obstawiał kogoś kto mentalnie nad nimi zapanuje. Połowa kadry gra już ze sobą kilka lat, znają się bardzo dobrze, potrafią zagrać ale moim zdaniem psycha siedzi u nich i to mocno, zero takich solowych akcji, najlepiej podać do kolegi i niech on się martwi
@BeeTrain: A, no jak tak to wygląda to słabo. On właśnie jest żeby tych młodzików wprowadzać do wielkiej piłki. Z tymi starymi już nic nie osiągnie, skoro oni po tylu turniejach grają co raz gorzej to znaczy że z nich już nic nie będzie.