Wpis z mikrobloga

Jakim ściekiem jest polski YouTube to ja nawet nie. Chłop przez 10 minut umoralnia Trombe, że ma młodych widzów, a promuje hazard co jest nielegalne. Dla poparcia swoich słów przytacza ustawę, która mówi, że nielegalne jest reklamowanie bukmacherki małoletnim. Ten sam chłop ma w tym samym filmie reklamę bukmacherki i śmiem wątpić, że chociaż połowa jego widzów jest pełnoletnia. Ale reklama oznaczona +18 więc wszystko spoko i dzieci widzą tylko czarną plansze oglądając ten fragment.
Miałbym w to absolutnie #!$%@? bo rozumiem, ze w Polsce działają legalni bukmacherzy, ale robić hajs na hazardzie i wytykać innemu typowi, że robi hajs na hazardzie, ale innym to jest jakiś szczyt hipokryzji.
#polskiyoutube #famemma #youtube
HowardWKR - Jakim ściekiem jest polski YouTube to ja nawet nie. Chłop przez 10 minut ...

źródło: IMG_5185

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@HowardWKR: fajnie gdyby Ferrari walnąłby mu strike za prawa autorskie w tym filmie, biseks by się rozpłakał bo przez 3 miesiące nie można wtedy nic dodawać na kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 79
@HowardWKR aktualnie Ferrari I Tromba mają gorszy czas w internecie, więc się podpina i cała filozofia. Napiszę coś, co podobne jest do tego, co napisałem niedawno:
Tańcula podaje pod nos narkotyki kobiecie w depresji - im sleepin

Tromba nie wstał rano na program w Kanale Sportowym - news na każdym kanale commentary.

XD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Za granicami bywają świetne kanały commentary i znane sa głównie z jakiegoś specyficznego rodzaju humoru, nie wiem skąd u nas taki styl typu kij w dupsku.


@sprytny-wegorz: Bo tak się łatwiej kręci, nie dajesz nic od siebie tylko czytasz prasówkę i dodajesz jakieś dwa zdania komentarza. Żeby zrobić bardziej skeczowy komentarz to już trzeba mieć:
a) poczucie humoru
b) pomysł na odcinek
c) pomontować to bardziej niż tylko dawać urywki własnego
  • Odpowiedz
moim zdaniem całe polskie commentary to dno, wszystko na jedno kopyto, zero pomysłu i każdy w klimacie jakiegoś takiego dziennikarstwa śledczego.

Za granicami bywają świetne kanały commentary i znane sa głównie z jakiegoś specyficznego rodzaju humoru, nie wiem skąd u nas taki styl typu kij w dupsku.


@sprytny-wegorz: Poprawka* Przede wszystkim problem jest taki, że większość ''wielkich'' kanałów commentary to jakieś nieśmieszne kółko wzajemnej adoracji których prowadzący mają ego top nie
  • Odpowiedz
@sprytny-wegorz Polskie commentary nigdy nie było dobre, jedyna różnica między teraźniejszym a starym jest taka, że teraz mamy bekę ze zidiociałych influencerów i atencjuszy a kiedyś z dzieci w internecie i temat nanami chan/sexmasterka odcinek 43
  • Odpowiedz