Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Szkoda naszej Białogłowej, ale przynajmniej odeszła z klasą. Wg mnie produkcja biorąc pod uwagę co działo się w HP4 wzięli ją na celownik i specjalnie stworzyli takie zadanie aby ją "uwolnić" bo reszta grupy kompromitowała by się dalej w tym samym stylu, a tak będą kompromitować się na nowych płaszczyznach.
Chyba włączył mi się nieco tryb empatyczny bo jakoś szkoda mi się zrobiła Onlyjada - jej rozmowa z żAlicją sugeruje że mogła mieć w jakimś stopniu przewalone dzieciństwo lub wejście w dorosłość, a biorąc pod uwagę jak rozmawia z różnymi uczestnikami wydaje się że ma poukładane w głowie i chyba jako pierwsza w całym hotelu odkryła że Sroch śsie. Ja nie do końca wierzę że żAlicja realnie oceni Srocha i będzie tak samo go widziała jak Onlyjad - na zajawce kolejnego odcinka zamierza założyć jakąś panterkową sukienkę pod niego, zatem obawiam się żedzie solidna dawka cringu.
Zapowiedź nowego odcinka sugeruje, że wchodzi nowa Wiktoria i dziewczyny będą miały zapewne znowu wielką konkurentkę - może będzie ciekawie. Oby się działo :)
  • 14
  • Odpowiedz
@kipman1: Która Wiktoria bo na liście były chyba jeszcze dwie?
Zadanie z boxa miało na celu ocieplić ich wizerunek to i Krzysiu poopowiadał o szukaniu miłości u partnerek bo mu tego brakowało za młodu, Wiktoria wspomniała o kiepskich związkach których jeszcze nie przepracowała, Karolina niczym Basia z HP3 o swojej rodzinie, nawet Roch mówił o kiepskim kontakcie z bliskimi, który teraz naprawił się na tyle że namówili go na udział w
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Dokładnie. Produkcja mogła namieszać, słyszą ich rozmowy, znają plany. Odpowiednia konkurencja, jakieś przeparowanie, blokada, immunitet, cokolwiek i szajka hien rozbita. Jednak podali im Łucję na tacy, wiadomo było przecież jak zagłosują. A tak kółko wzajemnej adoracji triumfuje, pozbyli się tej" plotkary i mąciwody" w białych rękawiczkach bo przecież na tym polegała ta konkurencja. Zadanie wykonane, jacy my jesteśmy zaj@#% ści .
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: Z tym że nie robili jej wokół d... to bym nie przesadzała bo Karolina w rozmowie z Alicją o Rochu też wtrąciła że Łucja pewnie gada na uczestników do swojego partnera a oni praktycznie nie rozmawiali ze sobą, tylko tego nie było w odcinku a w materiałach dodatkowych gdzie pokazano całą rozmowę.
  • Odpowiedz
@xman1111: wystarczyło wyrzucić lub rozbić parę Medium z Mongołką. Oni bardzo silnie definiują nastawienie do Łucji, lub spróbować kudłatego. Przecież z pawłem wyglądało,że Lucja może się odnależć.
  • Odpowiedz
@kipman1: No wiesz.....ja też nie skreślam grubych- może tusza to wynik choroby, może trochę genów
brzydkich- uroda to rzecz gustu. Jeden woli córkę a drugi teściową. Tobie podobają się anorektyczki a mnie bardziej typ Łucki. I to jest ok.
ale jeśli ktoś na własne życzenie oszpeca się robiąc sobie z twarzy sempiternę pawiana no to sorry- mam z tego bekę
Podoba mi się gdy dziewczyna jest zadbana, ma jakiś adekwatny makijaż
  • Odpowiedz
  • 0
@crazy_frog: mi się nie podobają anorektyczki, a szczupłe dziewczyny o drobnej budowie kości - Łucji bliżej do tego typu niż ci sę wydaje bo gdyby była wyższa nadal by wpisywała się także wagowo pod mój, a nie twój typ - telewizja dodaje kilogramy pamiętaj.
Ja nie skreślam nikogo zanim się "zaprezentuje" - tautaż, usta czy infantylne teksty w social mediach nic mi nie mówią o człowieku bo w sieci ludzie kłamią
  • Odpowiedz