Wpis z mikrobloga

@Morf: bo to tylko pod wybory tak, jakby inna partia byla u steru ze starego ukladu to by robili dokladnie to samo. W Polsce doprowadzono do tragicznej sytuacji demograficznej majac na plecach piramide finansowa ZUS a teraz jeszcze piramide lewarowa w mieszkaniowce.
  • Odpowiedz
  • 4
@Onny: zastanawia mnie dlaczego o tym nie #!$%@?ą od 3 lat tylko zaczęli miesiąc temu.



@Morf pewnie dla tego że to kaczor wyskoczył z szczuciem na imigrantów i referendum w tej sprawie
  • Odpowiedz
Dlatego, że ludzie mieli to w dupie.


@Marek_Licyniusz_Krassus: no właśnie niezbyt, 1/3 propagandy w TVP to że Tusk wpuści muzułmanów z całego świata

W Polsce doprowadzono do tragicznej sytuacji demograficznej majac na plecach piramide finansowa ZUS a teraz jeszcze piramide lewarowa w mieszkaniowce.


@controll: problem ZUS i demografii rozwiązuje w większości emigracja z Ukrainy więc niezbyt mi to tu pasuje, szansa na parę polsko-ukraińską która się zakończy zwiększeniem populacji też
  • Odpowiedz
@Morf TVP żyje swoim życie, tam propaganda jest skierowana do konkretnych osób. Reszta kraju tak średnio żyje tym. Zobacz wykop, w 2015 roku miałeś codziennie znaleziska o tym, że imigrant coś tam zrobił, że imigranci na pontonach zrobili tamto. A dzisiaj? Masz więcej znalezisk o Holland i jej filmie, niż obecnej aferze.
  • Odpowiedz
@controll Ta inna partia podnosiła wiek emerytalny więc nie musielibyśmy ściągać aż tylu, to raz.
To PiS wygrywa wybory na swojej "antyimigracyjności" to dwa.
  • Odpowiedz
@Onny: ok, tylko pod to liczą się też Ukraińcy. W sensie chciałbym zobaczyć szczegółowe dane jakim nacjom wydawano te wizy i wydaje mi się, że lwią częścią tej liczby będą ukraińcy. De facto niektórzy z nich mogli dostawać nawet 2 wizy w roku, więc nie jest to nic szczególnego.
  • Odpowiedz
konfederacja alarmuje od kilku lat.


@Leszcz_Bagienny: a co mnie interesuje o czym gadają bagienne szury XD czekam na masowe umieranie od "śmiercionki", nakaz jedzenia owadów i jak nas pozamykają w 15minutowych gettach XDD
  • Odpowiedz