Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #pracbaza

Mieliśmy firmową integrację i spodobała mi się jedna dziewczyna.
Mimo że jestem przegrywem to sporo rozmawialiśmy, bo miała fajny vibe a potem postanowiłem napisać do niej i chyba to był błąd.
Teraz jest jakaś taka dziwna atmosfera w pracy i nie wiem co robić.

Nie mam doświadczenia z dziewczynami, więc potrzebuję waszej pomocy jak z tego wybrnąć ()
Pobierz xmadesio - #przegryw #zwiazki #pracbaza

Mieliśmy firmową integrację i spodobała mi s...
źródło: Bez tytułu
  • 39
xD mogłeś lekko zmienić i by wyszło spoko, ładnie pachniałaś, tak rześko, cytrusowo, kobieco, jaki to jest perfum? Chętnie bym kupił taki siostrzenicy na prezent i voila ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Revisione: Nie, to nadal nie brzmi spoko. Czyjś zapach to bardzo intymna sfera i trzeba mieć wyczucie kiedy jest dobry moment aby tą intymność naruszyć, na pewno nie po jednej grupowej imprezie. To nie jest to
@xmadesio eh coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy i będzie można podrywać dziewczyny tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mireczku, podryw dziewczyny to jest gra, udajesz że ci nie zależy, ale robisz wszystko żeby zaruchać, tak samo ona udaje, że nie jest łatwa, ale jak uda ci się ją wyruchać to będzie zadowolona