Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie denerwuje jak #symetrysci. Wiem że niejeden taki przyczajony #symetrysta sie czai na tagu z gotowym tekstem PO=PIS.
Zwracam sie głównie do was. Otóż gówno. PIS!=PO. Afery na miarę ośmiorniczek zdarzają się w #pis na porządku dziennym.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kaczynski-mowi-o-wielkim-zlodziejstwie-porownujemy-afery-pis-i-po/jd2xyth
http://100aferpis.pl/ - tu lista już jak widzę nieaktualna i kolejne trzeba dopisać xD
https://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=J2302000

#symetrysta chce uchodzić za pragmatyczną osobę bezstronną, przez co ostatecznie wychodzi za ignoranta, któremu ciężko obiektywnie zanalizować dzisiejszą scenę polityczną, bo prawdopodobnie się nią nie interesuje. Taki bezmózgi osobnik nie różni się wiele od betonowego elektoratu #pis, podobny schemat myślenia i zdolności krytycznej analizy.
Symetrysto - twój jakże błyskotliwy światopogląd jest głupszy niż ci się wydaje. Symetrysci przyczyniają się i swoimi przyszłymi głosami w urnach wyborczych do zafundowania nam Węgier albo Turcji w najbliższych latach.

Polecam lekturę przed wyborami dla nieprzekonanych: https://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=J2301000

#polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@artolini: małolatom nie przetłumaczysz, tak jak i emerytom. Ci jedno dopiero rozumu nabiorą (są jeszcze ekstrema jak @L3stko, którzy nigdy nie nabiorą rozumu), a ci drudzy już go stracili.
  • Odpowiedz
  • 2
@zeszyt-w-kratke: Nie mówię ze masz głosować na PO, też ma swoje za uszami, ale nie tak bardzo jak pis. Głosuj na kogo chcesz, tylko ostrożnie i świadomie :). #pis na dzień dzisiejszy ma program stricte rozdawniczy, PO ma dużo wszystkiego, jak chociaż połowę wykona to będzie i tak dobrze. PO swoim programem prawdopodobnie chce zobaczyć co na kogo zadziała, więc strzela we wszystkie strony
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: a znasz jakąś partie która zrealizowała wszystkie postulaty? Media same domagają się 50 programów a potem płacz bo logiczne że wszystkiego się nie da. Gdyby dali kilka to byloby że nie mają pomysłu, gdyby dali same przyziemne rzeczy jak np pisowskie ocieplanie bloków to byłoby że żałosne i nic dużego nie mają.
  • Odpowiedz
@artolini: Krótka twa pamięć, jeżeli pamiętasz tylko ośmiorniczki. Spalenie budki pod ambasadą ruskich, albo afera hazardowa to nic? Tobie symetryści przeszkadzają tylko dlatego, bo nie chcą głosować na PO. Jesteś zwykłym szurem. Jeszcze zafiksowałeś się że PIS=PO. Nie! Nie równa się, ale nie chcę by rządzili i jedni i drudzy.
  • Odpowiedz
Media same domagają się 50 programów a potem płacz bo logiczne że wszystkiego się nie da.


@TenXen47: a co mnie to gówno obchodzi co media się domagają. Mnie tylko obchodzi to czego ja się domagam od danej parti/kandydata. On ma spełniać moje wymagania a nie mediów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pawery1: zgadza się, jestem wyborcą po, i jestem świadom priorytetów na scenie politycznej. Wyborcy chyba nie ogarniają że jak pis wygra te wybory to następnych to może nawet nie być xD, albo będą symboliczne, choć z góry przegrane. Głosuję na po z rozsądku, każdy glos na najwieksza partie opozycyjną to więcej mandatów w sejmie dla opozycji.
  • Odpowiedz
@artolini: no tak. Oświecony niezależny wyborca po lekturze polityki i onetu :D
Głosuj na kogo chcesz, a w zasadzie głosuj przeciwko PiS :) I odwal się od tego jak ja chcę głosować.
  • Odpowiedz
#symetrysta chce uchodzić za pragmatyczną osobę bezstronną, przez co ostatecznie wychodzi za ignoranta, któremu ciężko obiektywnie zanalizować dzisiejszą scenę polityczną, bo prawdopodobnie się nią nie interesuje. Taki bezmózgi osobnik nie różni się wiele od betonowego elektoratu #pis, podobny schemat myślenia i zdolności krytycznej analizy.


@artolini: Przede wszystkim to jest śmieszne słowo-klucz wymyślone na potrzeby polaryzowania społeczeństwa. Nie wspierasz opcji A lub B? Uważasz je za złe wybory? SYMETRYSTA! Nie wierz
  • Odpowiedz
@artolini: Nie ma to jak wybielanie miernot z PO. Uwaga, bo pewnie zaskoczę ciebie i twoją spostrzegawczość na poziomie starego dziadka z demencją. Pis = PO. Jeden i ten sam układ. Głosowanie na jeden z powyższych powinien uprawniać do grupy inwalidzkiej.
  • Odpowiedz
@artolini:

Nie mówię ze masz głosować na PO, też ma swoje za uszami, ale nie tak bardzo jak pis. Głosuj na kogo chcesz, tylko ostrożnie i świadomie :). #pis na dzień dzisiejszy ma program stricte rozdawniczy, PO ma dużo wszystkiego, jak chociaż połowę wykona to będzie i tak dobrze. PO swoim programem prawdopodobnie chce zobaczyć co na kogo zadziała, więc strzela we wszystkie strony

XDFDDDFFFFFFFFFFF serio? Jak można być takim nie
  • Odpowiedz
afera hazardowa to nic?


@Pawery1: xD typie co ty pleciesz za bzdury. Afera hazardowa właśnie dowodzi że PO miało lepsze standardy moralne niż pis. Na skutek tej afery stołki straciło 6 ministrów. Przypomnij ilu ministrów poleciało w pis za wybory kopertowe? A ilu za lewe respiratory i szwalnie maseczek? A za odpalenie przemyconego granatnika na komendzie? A za aferę Obajtka?
  • Odpowiedz