Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Pierwsze pół sekundy lajta Olgierdana (jedyny moment gdzie widać było facjatę)

Człowiek który tak się zachowuje i prezentuje w czwartek o 12 jest
a) olkoholikiem bo pije od rana lub
b) olkoholikiem bo pije całą noc pomiędzy środą a czwartkiem i jeszcze nie wytrzeźwiał, więc jest olkoholikiem

Jarula przekazał pałeczkę ukaszowi . On coraz gorzej pije, coraz gorzej wygląda, coraz gorzej wyrabia. On nie Olgierdano, on kujgierdano , c.h.u.jgierdano
Gosk95 - #kononowicz 

Pierwsze pół sekundy lajta Olgierdana (jedyny moment gdzie wid...

źródło: Screenshot_20230914-124301

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Gosk95: A jaka to różnica o której pijesz czy jakiego dnia? Już w drugim poście pytam i nikt nie potrafi udzielić na to odpowiedzi. Normalni ludzie nie stosują się do jakiś wyimaginowanych zasad kiedy co można robić, tylko robią. Co nie zmienia faktu że jak się pije to trzeba normalnie, bez #!$%@? na osiedlach.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: nie no fikołki fanów łukaszka zawsze mnie bawią, jak różnica o której pijesz? Chociaż by taka ze jak z rana się nie nawalisz jak świnia to jest duża szansa że zrobisz coś produktywnego w ciągu dnia, a wieczorem jak się nawalisz to przez noc dojdziesz jako tako do siebie i drugiego dnia będziesz w miarę funkcjonował. Ale masz rację jeśli łukasz coś robi to każda godzina jest odpowiednia to tylko
  • Odpowiedz
@Dytongo: Jakby ja nie wiem jakie ty masz problemy po piciu, ale dla dojście do siebie w trakcie dnia po alkoholu to jest jakieś 2h max, pijąc wieczorem zwykle się zarywa nocke i stąd też te zmęczenie następnego dnia. Ogólnie też nie każdego dnia musisz być produktywny i #!$%@?ć jak robocik, bo nie o to chodzi. A z jareczkiem różnica jest taka ze on się nie najebywał losowo w trakcie dnia,
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: w dwie godziny to chyba dojdziesz do siebie jak wypijesz 4 piwa xD
Po za tym wójcik wygląda jak totalny menel bo zrobił sobie dwu godzinną odcinkę w ciągu dnia. Błagam przestań pić ten mocz którym poi cię łukaszek na youtubie xD
  • Odpowiedz