Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach pojawiły się nowe doniesienia o Kawiaqu, który zdobył miano "Twardziela Gazowego".

Dzisiaj mamy niecodzienną relację od znanego patostreamera, który uważa, że kosmiczni przybysze oszaleli na jego punkcie! Kawiaq, który słynie z dziwacznych opowieści, ogłosił, że został wielokrotnie porwany przez UFO.

Kawiaq, znany patostreamer, uważa, że stał się przedmiotem zainteresowania kosmicznych istot wyższego rzędu. W miarę jak snuje swoje opowieści o porwaniach, wywołuje w naszych umysłach pytania, które przekraczają granice ludzkiego pojmowania.

"Porwali mnie..." - szepcze cicho, a jego oczy iskrzą z pasją, przerażając wszystkich dookoła. "To kosmici chcą mnie wrobić, dlatego fabrykują na mnie dowody." - wyjaśnia.

Kawiaq, którego wszyscy uważają za groźnego, w rzeczywistości jest zwykłym przykładnym obywatelem. Wyjaśnia, że jego "gazowe bitwy" były ustawką aktorską, gdyż Kawiaq po prostu niespodziewanie potrzebował trochę ulgi po serii przypadków związanych z UFO.

Kawiaq teraz musi żyć z opinią "Twardziela Gazowego", choć w rzeczywistości to uroczy, miły człowiek, który wcale nie zamierzał zostać twarzą infrastruktury gazowej.

#kawiaq #patostreamy #famemma #danielmagical
  • 3