Wpis z mikrobloga

@PakaBaka: Co do siłowni, to rok to za krótko, żeby efekty treningów były już widoczne i utrwalone w sylwetce. Owszem, grubas schudnie w rok ćwiczeń i redukcji, trochę siły nabierze, ale trwałe przebudowanie sylwetki zajmuje lata.
  • Odpowiedz
przegrywy nie chcą grubych kobiet


@pawel030: nikt oprócz grubofili nie chce grubych kobiet, a grube kobiety na grubofili też patrzą niechętnie, bo dla nich waga kobiety 160kg przy 163 cm wzrostu to zbyt mało i chętnie dotuczyli by je na 250kg xD
  • Odpowiedz
@PakaBaka: @Glikol_Propylenowy beka, bo najpierw przegrywy płaczą, ze kobiety patrzą na wygląd i chcą tylko segzu, a nie satysfakcjonującej relacji. Potem sami wypisują bzdury typu: Ja nie chcę grubej i moje życie kręci się wokół zaspokojenia seksualnego xDD
  • Odpowiedz
@PakaBaka: bo źle na tej siłowni ćwiczyłeś, brałeś nie te suple, kupiłeś niemodny garnitur, niepoprawnie dobrałeś pasek i buty, barber nie miał brody, a sesja tak naprawdę była nieprofesjonalna.
U mnie wszystko działa, bo zrobiłem dobrze, bro!
  • Odpowiedz
Potem sami wypisują bzdury typu: Ja nie chcę grubej i moje życie kręci się wokół zaspokojenia seksualnego xDD


@pawel030: A chciałbyś być z partnerką z którą w ogóle nie spełnisz się seksualnie, bo będzie tak obrzydliwa, że nawet Ci nie stanie? Co to za związek? Życie nie jest czarno białe, że albo szukasz do ruchania, albo do związku xD z takim podejściem w życiu nie stworzysz prawidłowej relacji. Tutaj wszystko musi
  • Odpowiedz