Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię zaśmiecania naszego kraju tymi gównianymi plakatami wyborczymi. Co wybory robię sobie zakazaną listę kandydatów-śmieciarzy, na których nie zagłosuję i Wam też to polecam!

****

#wybory
Pobierz gzres - Jak ja nie lubię zaśmiecania naszego kraju tymi gównianymi plakatami wyborczy...
źródło: 3535432-W-Trojmiescie-przybywa-reklam-wyborczych-Zgodnie-z-prawem-nie-wszedzie-mozna-je-jednak-wieszac-Korzystanie-z-ogrodzen-przystankow-komunikacji-miejskiej-jest-legalne-ale-platne
  • 27
@Plp_: Stare baby nie powinny mieć prawa głosu albo mieć wagę 0,3. Poza tym jak są za głupie na znalezienie jakichkolwiek informacji o kandydatach to tym bardziej nie powinny głosować skoro głosują na kogokolwiek na pierwszym miejscu.
Mają też mnóstwo wolnego czasu i sponsorowaną komunikację miejską. Mogą się udać osobiście na wiece wyborcze i do biur.
Powinno się zakazać reklam wyborczych w przestrzeni publicznej i zrzucić to tylko do gazet i internetu. Kto będzie zainteresowany programem czy kandydatem ten znajdzie.

Jak ja nie lubię zaśmiecania naszego kraju tymi gównianymi plakatami wyborczymi. Co wybory robię sobie zakazaną listę kandydatów-śmieciarzy, na których nie zagłosuję i Wam też to polecam!


@gzres @Tytanowy_Lucjan: A na słupach ogłoszeniowych to w porządku? Nie wszyscy czytają gazety, a z uczciwą kampanią reklamową w internecie,
@filip8192: Nie spoko. Morda i jej numer na liście nie przekazuje żadnej treści myślącemu wyborcy, więc są zbędne i śmiecą.
Patologią jest, że zarówno urzedy jak i politycy przyzwyczaili ludzi, że ich treści i komunikaty są na prywatnych portalach zamiast na własnych stronach urzędowych czy partyjnych.

Wystarczy zakazać urzędnikom publikować na fb, twitterach itd., a wyborcom wskazać adresy stron partii i kandydatów. Reklamy nie będą potrzebne.

Trump też by nie miał